bugün

hiç kimsenin haddi değildir, hele bir erkeğin hiç değildir.
Kadın var kadın var! Sonuçta değmez! Modern dünyada olmaması gerektiği söylenen şey !
Asagilik erklerin yapacagi eylem.

Cukune bir tekme atin sonra eli kalkiyor mu bir daha.

Tamam bazi hemcinslerim cok sinir bozucu, laftan anlamayan tipler olabiliyor. Sizde ayrılın gitsin. Ezik misiniz?
Kadın döven adamdan ne baba olur nede koca ne arkadaş olur ne dostluk edilir güvenilmez adam dedik ama adamda değiller dir bu insanlara çevremden biliyorum.Meriç erkekliği yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.boyle insanlar bazen en yakınınız olabiliyor.
Hindistanda bi genc gelini dovuyorlar kotu davraniyorlardi. Ayranin icine koyduğu zehirle tüm erkek tarafını katletmisti. Uyandiriyim yavaş dovun.sonra kadinlarin gözü karariyor suç işliyor.
gel de dövme dediğini dövmeyeceksin.
tırnak kadar pipisi var diye dağlara taşlara sığdıramadığı oğluna her şeyi layık gören; ezilmiş ve aslında şiddete maruz kalmış, kendi yoksunluğunu kızı varsa kızına da aşılayan 'errrrkek' annelerine; oğlunun dövdüğü kadınların morluklarını, kırık kemiklerini, cesetlerini suratına vurmak suretiyle yapılırsa destekleyeceğimdir.
orospu çoçugu eylemidir.
ne yapacaktık sevecek miydik?

evet öyleydi galiba.

iyice yabanileştik anasını satıyım.
ezik, fakir ve bilimum batıl inançla uyutulmuş gereksiz tiplerin yaptığı eylemdir. sanayide işçi ihtiyacı olmasa alayını yak gitsin ama kim yapacak hammaliyeyi. şanslı götler kendilerine yaşam alanı buluyor bu ihtiyaçtan dolayı.
neyse bayanlarımıza sesleniyorum, muhattap olmasanız bu tiplerle dayak yemeyeceksiniz ama ne diyim.
Şiddet, zeka ve karakter acziyeti yaşayan kimselerin başvurduğu bir eylemdir.
bazı kadınlar var ki kızgın yağlar ile işkence etsen az.

not: şiddet yanlısı değillim.
sefil,rezil, beşaretsiz erkek işidir.
kimi zaman gerekli bir eylem.
bu adamları yetiştirenlerinde bir anne, kimliğini oluşturanın da bu toplum olduğunu varsayarsak;
önce bu adamları sonra bu adama çanak tutanları memleketten göndermek lazım.
ciyak ciyak çığlık duymakla sonuçlanır. vivvvv vivvvvv.
gerçekten kötü bir durumdur. hayatımda bir kadına dokunmayı bırak hakaret etmedim, aslında bir erkeğe de hakaret etmedim. sorun erkeği dövebilirim kadını dövmek ayıptır mantığında. kimseye şiddet uygulayamazsın arkadaşım.
sertleşme sorunu olan erkeklerin sorunu gizlemek için tevessül ettikleri acz göstergesi davranış biçimi.
Dayak yemek için yeterli bir sebep.
Bir yobaz geleneği.
zevk veren bir eylemdir.
Şiddete, hele ki kadına şiddete tabi ki karşıyız ama destur ile uslanmayanın hakkı kötektir diye de bir gerçek var.
şimdi herkesin kabullenmekte zorlanacağı ama gerçek bir şeyi yazayım buraya. kadınlar arzuladıkları adamlardan dayak yemekten hoşlanırlar. özellikle de onu dayak atması için tahrik ederler. kadınlar tam anlamıyla medenileşmemiş canlılardır. onlar hala binlece yıl önceki içgüdüleriyle devam ediyorlar hayatlarına.

kendinize bir sorun önce; okumuş, kültürlü, kariyer sahibi güzel kadınların yanında neden barzolar var. ve neden kadınlar bu adamlardan şiddet gördüğü halde onlardan ayrılamıyorlar? çünkü dayağı da tıpkı seks gibi gerekli görüyorlar. hükmedilme arzularının tatmin olmasını sağlıyor dayak. işte bu yüzden ulan nasıl olur da böyle bir kadın şu pis adamdan ayrılmaz diye kafayı yiyorsunuz değil mi. hiç boşuna yormayın kendinizi. sağlam duruşlu bir erkekseniz kadın attığınız dayaktan bile zevk alacaktır. çünkü kadınlarda mantık denen şeyin zerresi yoktur. onlar duygularıyla hareket eder ve nihayetinde yaptıkları bu saçma şeyleri meşrulaştırmak için sözde mantıklı açıklamalara girişir ki onları kimse sorgulamasın. siz de mal gibi bu saçma şeyleri kabullenin.
sertleşme sorunu olan erkeklerin bu sorunu örtbas etmek için sığındıkları çaresizliktir.
şımardıkları kaşındıkları için dayak yerler.
şımarmayın adam kadın çoluk çocuk demezler sizleri mahvederler.