bugün

Anadolu yakası kadıköy ilçede bulunan kızlardır. Çoğunluğu güzeldir.
bir izmir kızları kadar güzel olmayan kişilerdir.
genellikle güzellerdir. tek başına takılmazlar. sürü olarak dolaşırlar.
sarkilara konu olmus kizlardir.
dostlarımdır. hepsı cok guzel, ıyı, kafa kızlardır. dedıkodunuzu yapmaz sızden hoslanmıyorsa sızle görusmez sadece kızlarıdır.
Caddebostandaysanız eğer gerçekten çok güzelleri vardır.
Modayı takip ederler, beyaz türkler snıfındadır bir çoğu.
Sahilde bisiklet sürüp koşarlar.
Severim çok cool kızlar tanıdıklarım var.
herkesin harcı değillerdir.
Güzel oldukları kadar açık görüşlüdürler.
Aslında çeşitlilik gösterirler. Çünkü Kadıköy'ün maddi ve kültürel yapısı farklılık gösterir biraz. Cadde tarafında genelde liseli kızların hakimiyeti vardır. Zeki ve çekicidirler ama neden bilmem baya büyük bir çoğunluğu kendilerini aptalca şekillerde ortaya koyar. Fikirtepe tarafı baya karışıktır ama Kadıköy'ün iş gücü emeği genelde buradaki kızlardır. AVM ve mağazalarda burada oturan kızlar çalışır. Samimidirler, hoşturlar. Erenköy ve Bostancı arası biraz belirsiz. O bölgede net bir tanım yapmak zor. Ancak genelde evlilerin ağırlıkta olduğu kısımdır diyebiliriz. Kadıköylü olduğumdan belki ayrımcılık yapıyorum ama istanbul'un hemen her ilçesini bilirim... Ortalamada bence en güzel, bakımlı, samimi kızların olduğu güzel ilçedir.
çok şekil göründüklerine modern giyindiklerine gözlüklere spesifik ingilizcelerine bakmayın çoğu pelinsu çakması kültürsüz , sosyal medya manyağı,sosyalleşmeyi sadece bar ve konserde yaşayan, hayatta tek marjları "arkadaşlarla takılmak,snap atmak,insta" olan fakat hepsi zor kadın hepsi frida kahlo havalarında patavatsızlığı kabalığı varoşluğu "samimiyet" sanan tiplerdir.

Ha kimse demesin" wowow yüz vörmöyöncööö böyle oldu" diyip ucuz demagoji yapmasın, yaşayanlar bilir etraflarında görür bunun için illa reddedilmeye mahal yok.

örn:https://www.youtube.com/w...iV2Q&feature=youtu.be
benim kadıköyden kız arkadaşım olmuştu, ve çok memnundum ondan- harika bi kadındı, diyebilirim- genelleme yapmayalım.
kızlar bütün istanbulundur, semtlere göre ayrıştırılamaz.
moda sahillerinde bomonti filtresiz içerler.
etekleri kısa, saçları uzun, kahkahaları boldur.
Sadece bu aykırı tipler sikişiyor zaten. Dönün çevrenize bakin amk dindar görünüp yemediği yarak kalmayan tiplerin videolari bu bahsettiğiniz kesimin videolarından daha fazla.
eski kadıköy kızları kalmadı artık..

şimdikiler aptallığı meziyet sananlar..
bomonti yaaa,moruk yaaa,evdekiler köylü yaaaa.
Arkadaşlar troll entry yazarken biraz daha gerçekçi olalım. Kimsenin göz zevkini bozmayalım. 1 bomonti ne amk onla 15 yaşındaki kardeşim bile sarhoş olmuyor .
lut kavmi.
(bkz: yazar burada kendinden bahsetmiş)
kadıköy'de yaşayan kadıköy kızları mı, yoksa şehrin hatta ülkenin çeşitli yerlerinden gelip de kadıköy'de takılan yurdum kızları mı?

öncelikle bu konuyu iyi irdelemek lazım. çünkü biliyorsunuz ki bağdat caddesi de kadıköy sınırları içerisinde, çoğu cadde kızının da çoğu sözlük kızını her manada donunda sallayacağı aşikar.

semtimin kızlarına laf söyletmem, hepsi benim bebeklerim.
Starbucks koton AVM falan takılan kızdır

Aman aman benden uzak olsun

Gezme tozma meraklısı kızları sevmem.
Böyle bir tabir yok. Zira şimdi ümraniye de yaşayan bile “kadıköy tayfa” tribinde.

Ama bu tabir zikredilince genelde alternatif tarza sahip rexx in orada takılan tayfa geliyor insanın aklına.