bugün

(bkz: izmir in kızları)
hemen hemen hepsi güzel kızlardır.
Hepsini güzel zanneden arkadaşları çingen mahallelerine bekliyoruz efendim.
"Aramızda mesafe yok basamak var canım iki ego ineceksin beş kalite çıkacaksın" tarzı şeyler paylaşan kızlardır.
Türk kızına en güzel örnek teşkil eden kızlardır, anladınız siz onu.
Güzeldir.sıkıntı yok.
çiçektir, baldır. hele bir tanesi var ki uğruna dünyalar yakılır. on tane canın olsa verilir. *
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar der) yobazları kudurtan kızlardır.
Yardimsever, sicakkanli,durust olurlar.
Güzel oldukları kadar gereksiz havalılar.
izmir kızları denince güzellikleri akla gelir. Güzellik göreceli bir kavram. Geneli itibariyle özgür düşünce yapısına sahip oldukları için giyim konusunda gül gibi kendilerini açarlar. Vücut bakımına ,güzeliklerine son derece önem verirler. Üzerine birde makyaj eklenince netice ortada.
görsel
balkan göçmenidir çoğu. kaşarı ordan temin eder. erzurumdan balıkesirden denizliden yalovadan konyadan gelip izmirli olanlar var bide onlarda üniversite öğrencileri kordonda sinyal cekiyorlar. Has ve öz izmir kızını kolay kolay yataga atamazsınız yani üçkağıda gelmez.
(bkz: kedi erişemediği ciğere mundar der)
Atasözündeki ciğerdirler.
hiçbirinin komple bir güzelliği olmasa da bazı detaylarıyla çekicidirler ve insan asılmadan edemiyor. güzel olmalarıyla ilgili efsane bundandır efendim. yani genel olarak çirkin diyebileceğimiz bir izmir kızının bile insanı kendine çeken bir yapısı var.

tabi bu şahsi tecrübemdir. yayaya şaşaşa atatürk çok yaşa.

iyi günler.
Eğer buraya suriyelileri veya kürtleri yerlestirmeye devam ederseniz yakın zamanda dünyanın en tipsiz kızları olacaklar söyleyeyim.
maotun tanhu'ya katılmaktayım.
Sezen aksu demis ki; izmir'in kizlari cirasini yakar adamin.

Ben de ona katılıyorum.
guzel olmanin bedelini oderler her zaman.
kiskananlari da imrenenleri de coktur. dostu azdir.
izmir'in kızları güzel algınıza yıllardır anlamış değilim gençler .
Sarışın ve renkli gözlü kızlarla ünlü bir şehrimizdir. Açıkçası Türk erkeklerinin beğendiği tipte kızlardır.
Bazıları çok çirkin.
Valla Instagram'dan arıyorum, fakat öyle woooow diyeceğim bir güzellik göremedim açıkcası.
candır, gerisi heyecandır.
Çoğu izmirli değildir. Anadolu ve balkanların ayrı bölgelerinden gelen Türklerin karışımıdır.