bugün

Kadın seçiyorsa seçtiğine de yürüsün bir zahmet. Uğraştırmasın bizi amk. Evet.
(bkz: tespit gibi tespit)
gerçekten öyledir. seçemiyorsak boşa efor sarf etmenin bir anlamı yok seçen alıp götürsün.
yüzyılın önermesine aday.
kendisine yürüyenlerden seçiyor.
kendinizi göstermeniz lazım çünkü seçilebilmek için. Ayrıca insan dişisi olmak çok sıkıcı ya. Ben şu şekil dans eden bir beğ seçmek isterdim kuş olup.

https://youtu.be/2kVIEX0R-Qo
çok yerinde haklı bir tespit. bugünden itibaren yürüme taktiklerimi gençlere bağışlayacağım.
yahu bu kadından ilk adım bekleme olayını neden insanlar bu kadar tutturuyor anlamıyorum?
kadınlar yürüse zaten %20'lik çekici erkek grubuna yürür. betacucklar ise 31 çekmeye devam eder.
görsel
e yürümeyin o zaman. yürüyen sizseniz suçlusu niye kadınlar?
Seçilmek için.
Mesela üniversiteler seçiyor ama seçilmek için ders çalıştık. Gibi.
aslında kadınlar yürüyor da utanıyor ya da adım çıkar kötü düşünür yollu derler diye açılamıyorlar.

şahsen bana koşuyorlar ben reddediyorum geçen sene 20 tane kızı reddettim. seçen taraf erkek yürüyüp kandırmaya çalışan kızlar ama bu bana göre.

heralde tipe göre değişiyor yakışıklılara yürüyorlar az yakışıklılardan kaçıyorlar.

tipin iyi ise sözlükte işin ne diyenler bilgi de öğrenmeyek mi ? abaza mıyım ki burdan şişman çirkin ruh hastası kızlara yürüyüm.
görsel
penaltı mı kaçırılır kaleci mi kurtarıra benzemiş. tabi burada kaleci kadın. penaltıyı atan erkek. yani erkek isterse golü atabilir kötü vurursa atamaz bu kadar basit.
Çünkü yürümekle yollar aşınmaz.
görsel
Poşetleri taşımak için. Meyveyi biz seçersek güzelini alamayabiliriz.