bugün

daha gelmeden şahsımda özel bir merak uyandıran yazar.
rusça prevoda kelimesinin eş anlamlısı olan kelime...mana olarak "dönüştürmek, sonlandırmak, sıfırlamak" demektir.

ayrıca yeni ve potansiyel sahibi yeni yazar. hoşgelmiş. kolaylıklar gelsin
"...ve ma edrake..." diye devam ettiği zaman, hele bir de abdüssamedle devam ettiği zaman tesirini kat be kat arttırır, vurur, düşündürür, ağlatır...!
(#3470939) nolu entrysiyle sözlüğü germeye çalışan, kitlelerin saygı duyduğu bir insana düpedüz hakaret eden kişi. moderasyonun bu ve bu tipteki kişilere seyirci kalması üzücü.

edit: malum entry editlenir veyahut silinirse diye kopyalıyorum:
"insanın beyni olmasa da heykeli dikilebiliyormuş dedirten olay."
(#3470939) nolu entrysiyle çaylak yapılması gerekendir, şahsen ben, bir aptala aptal dediğim için 1 hafta çaylak yapıldım.
entrylerle inanca saygısı olmayan güruhun düşünceye beklediği saygının neden var olmadığını gösteren yazar.
jigolo : kardeş sözlüğe hoş geldin.
kaaria : hayır, ben deistim.
jigolo : yazma işleri nasıl gidiyor?
kaaria : hayır, ben deistim.

gerçekten neden direkt "ben deistim" dediği anlaşılamamıştır. ha bu arada "hayır, ben insanım" daha hoş olurdu, gerçekten. veya ne bileyim yahu "ben deistim" demeye devam et.
(#3056412) numaralı entrysi ile hakikatten gece gece güldürmüştür.

(bkz: ses dublörü)
(bkz: kahire)
(bkz: kayra)
(bkz: kayra senocak)
nickinden anlamıştım zaten ben bunun. feminen bir şeyler kokuyordu nickinde. şey gibi;

+lan karııı

fransızcası;

+ıam kaaria
hemşire fantazisi başlığına hemşirelerin geneli kaşardır yazabilen kişi. terbiyesizlik ve hakaret te yeni bir çağ açmış kendisi. tebrik ediyoruz.
anam yok bacım yok diyerek başlık açan yazar kategorisinde bronz ayı ödülünü almış yazar... altın ayı başka bir ayıya gitti son anda kaçırdın.

işte bronz kazanan yazı ! ! ! #4064151 *
15 dakika içinde denk geldiğim 4 hakaret dolu entrysi sonucu çaylak olmuş yazar. relax diyoruz biraz.

ulan komiğini gördümde cahil olunca pek daha bir şirin oluyo andaval düşüncelere sahip yazar kırıntıları,türk olmak türk bigi hissetmek zaten bu tipler için büyük bir lüks , yazdılarının muhtemel kaynağını yanında yani arkasında taşıyan yazar söylemleri ve düşünceleri.

haaa bide : (bkz: ya sev ya sktr git)
güncel Önemli Başlıklar