bugün

bu kızlarımızın çok dayanıklı gözleri vardır. her zaman ağlarlar. genelde msn de kişisel iletilerinde vs. "off ölmek istiyorum" veyahut "sıkıldım hayattan hiçbirşey iyi gitmiyoooooo" tarzı cümlecikler görebilirsiniz. zannedersiniz ebeveynleri ölmüş, evi yıkılmış, maddi durumdan çok berbat bir durumda yani kısaca otur ağla şeklinde. fakat öyle değillerdir; tek dertleri "ay neden sevgilim olmuyoo", "neden doğru kişiyi bulamıyoruuum" gibi sudan sebeplerdir. her an her yerde ağlama potansiyeline sahiptirler. dengesizlik başgösterir, bir yerde çok mutluyken birden ağlamaya başlarlar. dikkat çekmek uğruna kantinde, sınıfta, sırada bile ağlayabilirler. bu tip kızlarımız örgütlenmiştir, gruplar halinde dolaşırlar. kavgaya meyillidirler (bkz: kız kavgası). bırakın ne halt ediyosa etsinler denilir, uzaklaşılır...
yılgınlık veren tavırlardır, tiksinilesidirler.

en sinir bozanı yapmacık kucaklaşmaları, sebepsiz şirinlikleri, sahte gülücükleridir. grup olarak takılınmıştır, dağılmak üzere* mekandan ayrılınır. durağa gelindiğinde, hatunun teki veda seromonisine başlar. '-ayy cansucum ne güzel oldu ya görüştüğümüz, çok özlemişim ya bitanem benim' gibilerinde sevgi sözcükleri sıkar. cansunun da gizeme verdiği karşılık farksızdır. kaldırımın tam orta yerinde 25 dakika sürer bu kucaklaşma.

gerçekten birbirlerine bağlı olsalar kasmam, ama değil işte. gizem! sen değil miydin 'cansu çok şıllık bi hatun! hem burak a hem denize yazıyo, önüne gelene de veriyo!' diyen? cansu!* 'sarıya boyattığı saçlarıyla kıçıma benzemiş ayarsız karı!' diyerekten bir hafta başını yemedin mi insanların! bak aklıma geldi sinirlendim yine; vedalaşırken bi de 'ayy ayy' diye çocuk gibi konuşmuyorlar mı..
inanın bana bir erkek tarafından yapıldığında daha da çekilmez olan trip şekilleridir bu trip şekli, aşık kişiyi bile soğutur bu tripler. yapmayın yapanları uyarın.
(bkz: kuş gribi) *
er kişilerin hatun kişilerin anlayamadıkları ve dahi açıklayamadıkları her halini açıklamakta kullandıkları maymuncuk misal "söz"...
sessizlikle başlar... tehlikelidir.
(bkz: pınar nooldu)**
er kişide sakil durur; ciddiyetten kaybettirir, vesaire.
hatun kişilerin ne dediğini bilmeme durumu. inanın o an ne dediklerini kendileride bilmiyorlar.
Genelde kadınların bitmek bilmeyen isteklerinden kaynaklanır. Bazen sadece sorun çıksın, aksiyon olsun diye bile yapılabilir. Sonucu görmek istemenin, beyinde bitmek bilmeyen acaba beni seviyormu sorusunun cevabı için erkeklere işkence etme şeklidir. Altında erkeklere olan güven eksikliğide vardır. Ağzınızla kuş tutsanız da kafasında binbir hinlik ve çelişkiyle dolaşan kadınlardan trip yemeniz kaçınılmazdır.
(bkz: Sen beni hiç sevmiyorsun yhaaaa)
kendilerini devamlı çirkin gibi görürler ve bundan da sanki biz suçluymuş gibi bizimle kavga ederler.

hay ben böyle işin ızdırabını.
hayata küstürür insanı...çeken bilir
(bkz: Ergen tribi)
insani cileden cikaran durumdur. Hic cekilmez,cekmeyede gelmez. Sakiz gibi uzadikca uzar cunku..
sessiz durmak için mücadele veren kızın içinde heran erkek bişi sölesede patlasam diye beklemesidir.
yapılan ortamda insanın bütün keyfini kaçıran durum.
(bkz: köküne kibrit suyu)
bir nevi grip gibidir. kız gribi uygun bir isim olabilir. ne kadar tedbir alırsan al yine senede bir kaç kez bulaşır. tedavisi maalesef yok.
bazen bazı erkekler o kadar mal davranırlar ki trip yemeleri kaçınılmazdır.
sebepsiz sorun çıkarıp trip atan kızlarsa sırf şımarıklıktan yapmaktadır.
Bayan Trip Atma Milli Takımımız Yurda Döndü

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=96742
hiç çekilmez, çekilmemeli.
kanınızı sömüren bir tümor gibidir.
bekarlık sultanlıktır diye boşuna dememişler hacım, hem öyle macera aramaya da gerek yok yat aşağı kafanı dinle.
her aramada en az 1-2 saat konuşmanıza ve arada gün içinde mesajlaşmalara rağmen, tamamen normal bir işiniz dolayısıyla biraz geç vakitte mesaj atıp hal hatır sorduğunuzda "lütfedip de aradın" cümlesine nedne olan triptir.
Bir saniye ara vermeden çalışan o çene yapıları uzun süre susar. En büyük belirtilerindendir.
(bkz: mesaja geç cevap veren kız)