bugün

Yazmanızı istemiyordur. Net.
Orospunun önde gidenidir.

Madem konusmak istemiyorsun açık açık söyle.
bu işin kızı erkeği olmamakla birlikte size değer verdiğinden ya düzgün bişey yazmak için düşünüyordur yada siklemiyordur ortası yok.
görmemiştir, o an şarjı azdır ya da o esnada sevişiyordur. üç ihtimalden ruh durumunuza en uygununu seçin, çok düşünmeyin saçlarınız dökülür.
Mesajlaşmayı sevmiyorda olabilir.
sonunda istediğime ulaşıyorsam 3 gün sonra da cevap verse olur kızıdır, muhtemelen kezban bir kaşardır ki sizden o süreçte ısrarla mesaj alıp ilgi manyaklığı ve ego tatmini yapar. geç cevap verene sizde çok geç cevap verin bunu da mı ben öğreteyim.
sıranı bekle tek konuştugu erkek sen misin aq.
Dövülmesi gereken kızdır.
Umursanmadığın yerde yol alacaksın abicim yok öyle mal gibi sabretmeler beklemeler.
Kendini ağırdan sattığını düşünen kızdır yada belki gerçekten işi vardır. Ama sonuç olarak geç cevap geliyor zaman kaybı yaşıyoruz.
sizi beklettiği sürede başkalarına veriyordur. cevapları.

geçmiş olsun.

hepimizin başına gelebilir.
size değer verdiği için meseja
cevap vermeden önce ne yazacağını düşünüp en uygun cevabı veriyordur ondan uzun sürmesi normal yani.
konuşmak istemeyen kızdır. ya da üstüne çok düşmüş olup sıkılan kızdır.
konuşmak istemeyen kızdır. ya da üstüne çok düşmüş olup sıkılan kızdır.
bazen ben de yapıyorum bunu. elimde olan bir şey değil.
Geç cevap veren erkek kadar değildir.
Alfabetik sırayı bozmak istemeyen temiz yürekli kızdır.
Sizin aksinize telefon eline yapışık yaşamıyor da olabilir.
büyük ihtimalle tek flörtü siz değilsiniz , sizi beğenmedi ama ayıp olmasın diye arada yazıyor ya da başkasından hoşlanıyordur. çünkü kadınlar beğendiği erkeğe yanır verir işi varsa işim var ben sana döneceğim der ve döner.
uzun zaman sonra ilk defa açıldığım bir kız tarafından tarafıma uygulanan tarife. çok kötü zamanıma denk geldiği için bu durumu baya baya içerledim. ama yapacak bir şey yok idi. zor olsa da bir sabah ilişiğimi komple kestim.
Hemen yol verilmelidir. Mesaja geç cevap veren kadın yarın bir gün yavuklunuz olursa yemeği de geç verir acınızdan ölürsünüz. Aman deyim.*
güncel Önemli Başlıklar