bugün

kısa boylu kızlara kezban yakıştırmasını yapan at kafalıdan daha zavallı değillerdir.*
boyu 180'den aşağı kızlar zavallıya benziyorsa eğer, türkiye'nin %90'ı zavallı. ama malesef sayın boylu poslu user'larımızı üzerek söylüyorum ki, hiçbir ruz kızı dönüp size bakmaz...
vah vah...
insan kendine yakışanı başkasına söylermiş. kendini tatmin etmek işte. türkiyenin geneli zavallıdır bu olaya göre
Evet natalie portman gelsinde donup bakarmisin bakmazsin goruruz. O kadinda kisa ,simdi sen diyorsunki "shakirayi falanda gormem ben " e sen öl o zaman.
zavallı birisine aşık olduğumu gösterir.
devecialpay'a benzemiyorlar en azından ya bir de ona benzeselerdi.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/devecialpay-468358/
zamanında kısa boylu bir kızdan ağır kazık yemiş bir yazarın kuyruk acısı cumlesidir. aldırmayınız.
bunu söyleyen birinin bir kaza sonucu dizden itibaren bacağı kesilse ne olur acaba? aklıma geldi sadece.

kimse zavallı değil, allah yüzlerimize bakmaz yalnız kalplerimize bakar.
Kısa boylu dahi olsa hiç sevgilisi olmamış insan beyanadıtır, halbuki boyu çok uzun olan kızlardan bir kısmı güzeldir, ama boyu ortalama ya da kısa olan kıslar daha çekici olabilir, sanırım o biraz hanımların narin olarak yaratılmış ve erkeklerin kafasında öyle kazınmış olmasından doğru olmayan önermedir. *
kısa boylu kızlar insana kendini abi gibi hissettiriyor. el ele tutuşunca evlatlık alınmış çocuk varmış yanımda gibi sanki ben de babasıymışcasına gezdiriyormuşum gibi hissediyorum.. 167 170 ten kısa boy maalesef ancak yoklukta çekiliyor..
Minyon diye tabir ettiğimiz kadınlar her zaman daha geç yaşlanırlar. Kısa boylu kadın, dul kadın, gündelikçi kadın, hatta hayat kadı zavallı degildir, ama böyle düşünen beyinler onlar gerçekten zavallılar.
hahahasiktir şeklinde güldüren durumdur. yazık la. evet.
1.63 boyumla topuklu giyince nice türk erkeğinden uzun oluyorum. ben miyim zavallı.
Kime göre kısa boylu sorusunu sormamızı gerektirecek bir durum.Ama bence bu zavallılık koca bir yalandır.Ben kısa boylu kızlara bayılırım:)Yerim len sizi ayyyyyyyy!
''am kısada, sik kösede bulunur.'' atasözünü bilmeyenler tarafından benzetilmektedir. yanlış dır.
çok komik gürünüyorlar kısa boylu kızlar ama bazı kısa boylu kızlar vardır ki uzun boylu kızlara bin çekerler fiziksel vücut bakımından. olaya bir de bu açıdan bakmak lazım.
(bkz: eksi almanın bin bir yolu)
kim demişse çok yanlış demiş.
Hiçte bile zavallı değildirler. çok uzun olsa kazulet dersiniz, kısa olsa yerden bitme dersiniz. anlamadım gitti.
kısa boylu kız tarafından terk edilme durumu.
Çok güzel çok tatlı çok hoş zavallılardır. Keşke daha çok zavallı olsa.
Asıl milletin yürüyecek ayağı yokken bacağı yokken gelip burada boy mevzusunu açanlar tam bir zavallı. Önce bedenin için rabbine şükür et sağlığına duacı ol. Sonra da modern dünyanın gereksiz güzellik ve fizik ölçülerine uzaktan durmayı bil.
sikim kadar boyu var türlü türlü huyu var.
birinin kalbine değil, bedenine dokunmak isteyen kişi söylemi. belki yakınlarında vardır böyleleri, görmezler.
kısa bir kız tarafından terkedilmiş insanların vardığı sonuctur.