bugün

kemal kılıçdaroğlu'nu sevmem. ama en azından diploması var.
9.kaybedeceği seçim mi olacak?
bu kadar seçim kaybetmek de büyük bir başarı.

pek tabii ki gelenek bozulsun istemiyorlar.

hezeyan...
Kılıçdaroğlu nun yine çark ettiğini gösteren eylemdir. Hani aday olmayacaktı?

Daha başbakan olamamış, cumhurbaşkanlığı onun neyine?
görsel
görsel

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'de yaptığı konuşmasında, AKP sıralarından “Aday ol aday” lafı atılması üzerine, “Benim aday olamayacağımı size kim söyledi. Kim söyledi? Ben ne istiyorum. Ben tek adam rejimi istemiyorum'' yanıtını verdi. iYi Parti izmir Milletvekili Aytun Çıray, Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını Twitter’dan paylaştığı bir mesajla değerlendirdi.

https://www.cumhuriyet.co...amasina-ilk-yorum-1796918
kemal abinin asla üstesinden gelemeyeceği olaylardan biridir.

görsel
kemal bey konuşmasında asla aday olacağım demedi. sadece kıvrak bir zeka ile yem attı ve o yemi yuttu akp. eskiden bunu akp yapardı. akp cidden bitmiş artık. şu an gündem kılıçdaroğlu. ve gündemi yine kılıçdaroğlu belirliyor. şu an akp, 15 sene önceki chp, chp de 15 sene önceki akp gibi. nereden nereye.

++

kılıçdar'a aday ol diye böğürenler, acaba bahçeli için niye aynı çağrıyı yapmıyor, merak konusu.
Yapılan en kötü siyasi hamle olur. Hiçbir siyasi gösteriye katılmadım bu yaşıma kadar, Kılıçdaroğlu aday olursa ibb binasının önünde mangal yakarım. At pazarındaki kasaplardan Koç taşağı alır kameralar karşısında göstere göstere baharatlayıp yediririm zatı muhteremin posterine. Evet yaparım.
InsAllah seçilir. gençler ey gariban halk bu adama oy verin. bu adam merhametli ve iyi niyetli bir adam. haram yemeyecek kadar saf ve temiz bir insan. en kötüsü bile baştakinden iyidir.emin olun.aktrollerin tuzağına düşmeyin.
Yine bir gülme tuttu.
bu iddiaya da ilk tepki bahçeliden gelmiş. şaka gibi hiç yüz yok bu memet te. türk milliyetçiliğinin temsilcisi olduğunu iddia edip türkiye'yi yönetmeye talip olamayan onun yerine milliyetçiliği ayakları altına alan rte'ye baston olan memet. şu kendi içinden çıkan partinin kendisinden çok oy aldığı memetxdd
Gelmiş geçmiş en saçma siyasi hamlelerden olur. Bunun karşısına odun koysan, odun kazanır zaten. Mansur yavaş varken senin esamen mi okunur? Eğer kendisi aday olursa 5 yıl daha uzun adam yönetir bizi. Ne olur aday olma ya...
üst üste 10 seçim kaybeden kılıçdaroğlu'nun bir seçim daha kaybetmesine sebep olacak durumdur.
Bu adam teoride iyi uygulamada sıçan üniversite öğrencisi tipinde. Mahallede fiilen Muhtarlık bile yapamaz.
Zaruret halini almıştır, halkta bu yönde oluşan yoğun talebe cevap vermelidir. Ülkenin %70i o makamda Kılıçdaroğlu nu görmek istiyor. Evet.
aday ol, oyumu al demokrat amcam!

on üçüncü cumhurbaşkanı kemal kılıçdaroğlu, on dördüncü cumhurbaşkanı da ekrem imamoğlu'dur. mansur gökçek falan bunlar boş işler.