bugün

Adriana bu mala bakmaz, yakışıklı olabilir ama eğer adriananın eski eşine bakarsak bu kadının ne tarz erkeklerden hoşlandığını anlayabiliriz.
körler sağırlar birbirini ağırlar durumudur. üst tabaka kendi arasında düzeyli aşk yaşıyor sonuçta. fakir yapınca da sapık, abazan ve zina oluyor.
(bkz: adriana yı tavla)
fanlarının adriana hakkındaki fikirlerini gözden geçirmesine sebep olabilecek eylem. ne işin vardır mirim senin justin sübyanıyla yazıklar olsun piyasada adam mı kalmadı.
ehliyetsiz haliyle miranda ya yürüyen çıcıktan beklenir. ehliyet ne alaka gerçi.
Bu veletle çıkanlar sadece ün için çıkar boyu 170 amk.

Tip yok. Yakışıklı gösteriyorlar ama size o kadar bakım yapılsa sizde uçar gidersiniz amk.
o ergen bıyıkları olmasa şansı yok derdim ama bıyık önemli işte.
abla diyeceği birine yazmak. adriana nerde bu justin nerde.
mümkündür ve olması normaldir. o şöhret bende olsa ben de ayarlar sonra paket yapıp evde sikerdim. justin ergen eyvallah da adriana lima da en nihayetinde mükemmel bir kadın değildir. bizim açımızdan güzelliğiyle göz doldurur ama yine bize göre ''işe gittiğinde gözünü arkada bırakmayan, çocuklarının anası olan kadın'' has kadındır. justin lima'yı götürsün onu götürsün bunu götürsün bize ne amk.
Normaldir. Benim sikecek halim yok ya..
aynaya bakacak tipi olmayan kekolar elestiriyor amk. cocuk gun gibi yakisikli ve ayrica olgun kadinlara ilgisiyle kendini onemli hissettirecek kadar genc. cocuk mocuk degil senin benim google gorsellerde arattigimiz kadinlari sikiyor amk hala mal mal kiskanclik yapiyorsunuz.
Justin Bieber ile Adriana Lima'nın, 20 Mayıs'ta Côte d'Azur'daki Gotha gece kulübünde yakınlaşmasından yola çıkılarak anlam yüklenen beyhude çalışmadır.
burada adriana lima, gösterip vermeyen kız konumundadır, sakın gaza gelmeyin, her şey kontrol altındadır.