bugün

evet ünlü, zengin,
başarılı,
sevdiği şeyle uğraşarak para kazanıyor,
milyarlarca hayranı var,
mükemmel bir sevgilisi var.
siz anca gıyabında konuşun ezikler. ha çünkü daha 19 yaşında olması tek sorun. tabii siz o yaşta babanızdan harçlık aldığınız için hazmedememeniz normal. eleştirecekseniz sistemi eleştirin justin'i değil.
başarılıdır. kıskanılıyordur.
milyarlarca 'çocuk' hayranı var, olarak değiştirilmesi gereken önerme.
dünyanın parasını da verseler, kıskanacağım en son insanların arasında sonuncu gelen insan.
ergen kızlar tarafından sevilmesinden dem vuruluyor fakat her genç kızın ergenlik dönemi hayranı olduğu şarkıcı vardır.

eskiden ricky martin'i seven ergen kızlar gibi. kızlar belli bir dönemde bunlardan hoşlanırlar ve normaldir. büyüdüklerinde siz isteseniz de istemeseniz de tercihleri de değişecektir. akışına bırakın ve abartmayın lütfen.

bence ergenlerin ondan hoşlanmasında hiçbir behis yoktur. ayrıca dünyaca ünlü bir yıldızdır ve diğerlerinden de daha popülerdir. kıskanılması da buradan kaynaklanıyordur.
(bkz: genç kızların kandırılması)
Bu adam birileri tarafından zorla ünlü yapıldı anasını satayım. Sanki müthiş bir yeteneği müthiş bir hayran kitlesi var da kıskanılacak.
168cm boyla neresi yakışıklı oluyor onu da bir söylesin bir zahmet savunan kezban ve ezik ergenler?
ve turne kapsamında dünyada görmediği ülke de kalmadı. tabiiki kıskanacaksınız.
amerika da en sevilmeyen sanatci secilmisti son günlerde. nefret kiskancliga yol acar mi? soru bu.
Bir ergen serzenişi.
youtube'da gangnam style'dan sonra en çok seyredilen 2.video olan şarkısının(600 milyon falandı) aynı zamanda en çok eksilenen bir video olması olayın gerçek olduğunu göstermekte. pic.oglu.pic.
doğru tespittir. keşke bende onun gibi çocuk olabilsem.
(bkz: hilal cebeci yi eleştiren toplumda birey olmak)
tabii bir de abd de yaşıyor.
adam chris brown la falan takılıyor. kıskanılması gayet doğal.
ergen diyerek kendinii rahatlatan acınası kitle kıskanır onu genelde.
aslında hakkında yazılanların hiçte sikinde olmadığı düşünülürse kıskanıldığı doğrudur.
Kıskanılacak tek şeyin, youtube'den ünlü olmasıdır. *
malikanede yaşıyor tabiiki kıskanacaksınız.
kıskanılan bir durum değildir efendim.Lanet edilen bir durumdur.Ell kadar velet ama altında limuzin yazında sayısız kadın cebinde fazlaca para.Böyle bir durumda küfür edilmez de ne yapılır efendim.
doğrudur. bu yaşında bok gibi parası var.. adam senelerdir okuyor böyle bir parayı bir arada görmemiş. haklı olarak kıskanır.
yanında sayısız kız olması itibariyle yakında gay olacak ergendir.bikaç sene sonra yani ergenliği bitirir bitirmez açıklıycaktır.bekle ve gör.o zaman yine kıskanırsınız umarım.
sevilmemesinin sebebi sırf zengin olması, ya da çıtırları götürmesi değildir. ben şahsen popüler kültürün dayattığı bütün ikonlardan, starlardan nefret ediyorum. onlara hayran olup "bi hi bile demedi" diye zırlayanları da anlayamıyorum. bu kadar basit. adamın yaptığı şeyi hiç bir şekilde sanatla bağdaştıramıyorum. ama buna rağmen yüz milyonlarca ve hatta daha fazla insanı etkileyebiliyor bu yeni nesil velet. peki bunu kendi aklıyla mı yapıyor? elbette hayır. kendisi cemil ipekçinin elinde şekillenmiş bir kıyafetten daha fazla "insan" değil. sadece ve sadece ahmak insanlara yutturulan bir imaj. bu yüzden de kendisine ve hayranlarına acıyorum. belieber diye bir kavramı bile üzerinde hiç düşünmeden benimseyen insanlara acımaktan daha fazlası gelmiyor içimden malesef. ha peki sadece bieber mı? elbette hayır. daha bunun gibi yüzlerce zibidi var etrafta. ve en önemlisi insanlar bu veletler yüzünden nasıl da sistemin kölesi haline getirildiklerini fark edemiyorlar bile. youtubeda videoların altında birbirini "gerçek belieber" olmamakla suçlayan şaşkolozları gördükçe insanlıktan soğuyorum.
(bkz: who the fuck is justin bieber)