bugün

(bkz: güldüm piç)

Ayıklayın bunları.

Edit: aramızda gizli bieberlar var, savunun.
şaka maka kıskanan yuvarlakların olduğunu farkettiğim gerçeğidir.

Gidin bill gates i, einstein i, steve jobs u kıskanın materyalist cehalet düşkünleri kara köpekler.
justin biber gibi birinin sahip olsuğu şöhrete karı kıza bakarsak adaletini si...yim dünya diye tepki vermek normaldir. kıskanılir ama yeteneği ve becerileri yuzunden degil boyle birinin bu denli para kazanmasi, popüler olması dunyanin sk.im gibi bir yer olduğunun acikca kanitidir.
doğru gerçektir. adam bu yaşına kadar onlarca taş gibi kızı elden geçirmiştir. binlerce kız ona vermek için kuyruk oluşturmuşken ben bir sağ el bir sol el sağ sol sağ sol.... hak mı lan bu?
Ciddi ciddi gerçektir:
-selena gomez'e çakmıştır
-2 milyar dişi hayranı var
-ferrarisi var
-para desen bok.
gibi durumlardan varılan sonuçtur.
doğum günü hediyesi olarak arkadaşına mustang alıyor adam kıskanılması normal.
Bunu söyleyen yüzü sivilceli ve ileri şekilde geri zekalı ergen kız, haydar ya da rıfkı adında bir adamla evlenir eninde sonunda.
(bkz: who the fuck is justin bieber)
sevilmemesinin sebebi sırf zengin olması, ya da çıtırları götürmesi değildir. ben şahsen popüler kültürün dayattığı bütün ikonlardan, starlardan nefret ediyorum. onlara hayran olup "bi hi bile demedi" diye zırlayanları da anlayamıyorum. bu kadar basit. adamın yaptığı şeyi hiç bir şekilde sanatla bağdaştıramıyorum. ama buna rağmen yüz milyonlarca ve hatta daha fazla insanı etkileyebiliyor bu yeni nesil velet. peki bunu kendi aklıyla mı yapıyor? elbette hayır. kendisi cemil ipekçinin elinde şekillenmiş bir kıyafetten daha fazla "insan" değil. sadece ve sadece ahmak insanlara yutturulan bir imaj. bu yüzden de kendisine ve hayranlarına acıyorum. belieber diye bir kavramı bile üzerinde hiç düşünmeden benimseyen insanlara acımaktan daha fazlası gelmiyor içimden malesef. ha peki sadece bieber mı? elbette hayır. daha bunun gibi yüzlerce zibidi var etrafta. ve en önemlisi insanlar bu veletler yüzünden nasıl da sistemin kölesi haline getirildiklerini fark edemiyorlar bile. youtubeda videoların altında birbirini "gerçek belieber" olmamakla suçlayan şaşkolozları gördükçe insanlıktan soğuyorum.
yanında sayısız kız olması itibariyle yakında gay olacak ergendir.bikaç sene sonra yani ergenliği bitirir bitirmez açıklıycaktır.bekle ve gör.o zaman yine kıskanırsınız umarım.
doğrudur. bu yaşında bok gibi parası var.. adam senelerdir okuyor böyle bir parayı bir arada görmemiş. haklı olarak kıskanır.
kıskanılan bir durum değildir efendim.Lanet edilen bir durumdur.Ell kadar velet ama altında limuzin yazında sayısız kadın cebinde fazlaca para.Böyle bir durumda küfür edilmez de ne yapılır efendim.
malikanede yaşıyor tabiiki kıskanacaksınız.
Kıskanılacak tek şeyin, youtube'den ünlü olmasıdır. *
aslında hakkında yazılanların hiçte sikinde olmadığı düşünülürse kıskanıldığı doğrudur.
ergen diyerek kendinii rahatlatan acınası kitle kıskanır onu genelde.
adam chris brown la falan takılıyor. kıskanılması gayet doğal.
tabii bir de abd de yaşıyor.
(bkz: hilal cebeci yi eleştiren toplumda birey olmak)
doğru tespittir. keşke bende onun gibi çocuk olabilsem.
youtube'da gangnam style'dan sonra en çok seyredilen 2.video olan şarkısının(600 milyon falandı) aynı zamanda en çok eksilenen bir video olması olayın gerçek olduğunu göstermekte. pic.oglu.pic.
Bir ergen serzenişi.
amerika da en sevilmeyen sanatci secilmisti son günlerde. nefret kiskancliga yol acar mi? soru bu.
ve turne kapsamında dünyada görmediği ülke de kalmadı. tabiiki kıskanacaksınız.
168cm boyla neresi yakışıklı oluyor onu da bir söylesin bir zahmet savunan kezban ve ezik ergenler?
güncel Önemli Başlıklar