bugün

justin bieber ın kıskanıldığı gerçeği

sevilmemesinin sebebi sırf zengin olması, ya da çıtırları götürmesi değildir. ben şahsen popüler kültürün dayattığı bütün ikonlardan, starlardan nefret ediyorum. onlara hayran olup "bi hi bile demedi" diye zırlayanları da anlayamıyorum. bu kadar basit. adamın yaptığı şeyi hiç bir şekilde sanatla bağdaştıramıyorum. ama buna rağmen yüz milyonlarca ve hatta daha fazla insanı etkileyebiliyor bu yeni nesil velet. peki bunu kendi aklıyla mı yapıyor? elbette hayır. kendisi cemil ipekçinin elinde şekillenmiş bir kıyafetten daha fazla "insan" değil. sadece ve sadece ahmak insanlara yutturulan bir imaj. bu yüzden de kendisine ve hayranlarına acıyorum. belieber diye bir kavramı bile üzerinde hiç düşünmeden benimseyen insanlara acımaktan daha fazlası gelmiyor içimden malesef. ha peki sadece bieber mı? elbette hayır. daha bunun gibi yüzlerce zibidi var etrafta. ve en önemlisi insanlar bu veletler yüzünden nasıl da sistemin kölesi haline getirildiklerini fark edemiyorlar bile. youtubeda videoların altında birbirini "gerçek belieber" olmamakla suçlayan şaşkolozları gördükçe insanlıktan soğuyorum.
güncel Önemli Başlıklar