bugün

tamamen doğru önermedir. şimdi bi şu dedelerin yapmış olduğu gürültülü müziğe bakın bi justin bieber'in insanın ruhuna dkunan müziğine bakın tey tey ne anlarsınız ki siz.
(bkz: cola turka coca cola dan daha iyidir)*
justin bieber'in yaşı kadar metallica'nın müzik yapmışlığı vardır.
bir değişik versiyonu için (bkz: ajdar metallicadan daha iyidir)
müziği gerçekten bilen ve takip edenlerin sinirleneceği önermedir.
7-14 yaş arası kız çocuğu söylemi.
justin bieber , james hatfield in tuvalete attırdığı bokundan bile daha değersizdir .
dünyanın en kötü müzikal tespiti. bieber anca akor bassın gitara, bi de çiçekli böcekli basit ve salak melodili şarkılar söylesin.
(bkz: yalın james hetfield dan daha iyi bir gitaristtir) ile aynı seviyeye sahip bir önermedir. seviye var mıdır tartışılır. yani işin sonu don't feed the troll'e geliyor.
metallica'nın apartmanın çatısına çıkıp da ''seni seviyorum james herkes duysun'' diyecek hayranları yoktur. hayranları da böyle bişeyi yapmayı gerek görmez.

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
ateşli metalcileri sinirlendiren önerme. *
çocuk yuvalarında doğrulanabilecek bir önerme. bir de bunu taksimde söylemeyi deneyin. (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
justin bieber kimdir? sorusunu akla getiren önermedir.
justin bieber gavurların küçük emrah'ı bu bildiğin. bilgisayarlı müzik abisi bunun yaptığı. metallica ile tarzları farklı. aynı olsa kaç yazar ?.
(bkz: saçmalık)
insanların müzik zevki aynı olmayabilir, buna tecavuz de edilebilir ama direkt insana tecavuz edilmez yarram. cok kırıcı konuştun.
vay gitti james.

justin bieber ergeninin metallica grubunun üyeleri kadar karizmatik olamaması sonucu fanlar arasında başlayan kıskançlık örneği.
justin bieber'ın yaşından çok albüm yapan ve nerdeyse yaşadığı gün kadar albüm satan bir grup için bunu söyleyeceğine o..çocukları deseydin daha iyiydi be kardeşim.
zaten bu karşılaştırmayı yapan arkadaşın normal olmadığını varsayarak normal yaşamımıza dönüp, onu da kendi haline bırakmak daha iyi olur diye düşünüyorum.
justin konusunda ozzy osbourne son noktayı koymuştur.

(bkz: who the fuck is justin bieber)
daha iyi olmasa takipçi sayısında o kadar fark olmaz zaten. youtube'da metallica'nın en çok izlenen videosu 40 milyon kişi tarafından izlenmişken, bieber'ı 500 milyon kişi dinlemiştir. go bieber.
hayatımda gördüğüm en başarısız troll başlığı! yanlış anlaşılmasın. bu yazar kişisi troll değildir. troll olmaya çalışan bir yazardır. başlık ve entry ile mütevellit yazar kişisinin yaş aralığının 12 ila 18 arasında olması muhtemeldir.

troll olmak için böyle saçma, kendi düşüncesini belli etmeyen başlıklar açmaya gerek yok. bel altı başlıklar açıp tepki toplasan bir yere kadar ''vay be iyi trollük yapıyor bu eleman'' denir ama o da bir yere kadar işte. kısacası olmamış.

-10/10
tercihlerin değişken ve kişiye özel olması durumundan doğru ama genelleme yapabilmek için yanlış bir önermedir. ham brokoli ile tam oluşmuş iri sulu kokulu tatlı bir şeftalinin kıyaslanması gibidir.

ilköğretim yıllarının ortasında, oynamayı yeni bitirdiği barbie bebeğini kitaplığa koyan çıtı pıtı bir kızımız olsaydı tabi ki tercihi biberli justinyo olurdu.
(bkz: ironinin bokunu çıkarmak)
yeni yetme, daha dünkü çocuk olak justin bieber ile yılların metallicasını aynı kefeye koymaya çalışanların iddasıdır. justin tipinin şarkıları üç beş yıl sonra çalınmayacak, söylenmeyecek ve hatta hatırlanmayacak iken metallica'nın yıllar önce yaptıkları şarkılar yıllar sonra bile bugün de olduğu gibi hem kendileri hemde başka kişiler/guruplar tarafından çalınacak, söylenecek, dinlenecek, hatırlanacak hatta sevilecek. bugün justin dinleyenler 80'lerin pop müziğini dinleyip bugünlerde o günlerde ki tercihlerinden utananlar gibi justin'i bırakıp gidecek, hatta nostalji olsun bile diye dinlemeyecekler. youtube'da kaç videosu kaç kere izlenmiş olduğu bir başarı göstergesi değildir. justin hayranı insanlar metallica hayranlarına oranla daha genç insanlar ve internet ve youtube ile daha haşırneşir olabilirler. asıl başarı ölçüsü hangisinin daha uzun süre sahnelerde kalacağı, verdikleri konserlerle daha kaç sene binlerce hatta onbinlerce kişiyi toplayacağıdır. tabi ki kaç albüm yapıp kaç albüm sattıkları arasında ki orandır. 100 albüm yapıp toplam bir milyon satmak ile 10 albüm yapıp bir milyon satmak arasındaki farktan bahsediyorum.
Dünyanın en kısa fıkralarından bir tanesidir . (bkz: Akşam akşam güldürdünüz beni)
güncel Önemli Başlıklar