Venezuela ana muhalefet partisi lideri. 1985 doğumlu vatan haini. Amerika ve Avrupa Birliği devletleri maduro'ya karşı kendisini devlet başkanı olarak tanıdığını belirtti. Hatta Amerika venezuella'nın Amerika'daki tüm mevduat hesaplarını bu adamın şahsına devrettiğini Açıkladı.

Bakınız bu adam nerede okumuş.

https://www.google.com/se........46j46i67.DDUGgYitIMU

Eğitim: George Washington Üniversitesi

tarihte bunun gibi hainler hiç tükenmedi. Asla da tükenmeyecek. Ama şunu bil guaido; kellesi ilk kopanlar senin gibi hainler olur. Çünkü sen kendi vatanın için de, senin tasmanı tutanlar için de tescilli ve şerefsiz bir hainsin.

içimizdeki hainlere örnek olarak gebermen dileğiyle...
görsel
Kendi ülkesinin başına geçebilmek için işgalci kuvvetleri çağıran liderimsi. Tez zamanda asılması gerekir. Tabi başka ülkelerde olanlar bizi ilgilendirmez. Şüphesiz balikesirli ibretle izliyor.
amerikan uşağı köpek. amerika'nın eğittiği hainlerden biri. ilginç olan türkiye'deki bazı solcuların sosyalist ve seçimle gelmiş madura'ya karşı bunu desteklemeleri. insanda az birşey haysiyet olur.
amerika’da eğitim almadan türkiye’nin başına gelebilen ender insandır tayyip erdoğan. onun gelebilmesi için fetö zamanında kefil olmuştur çünkü, baktığınız zaman erdoğan da bir abd projesidir.

hadi bunu geçtim insanları okudukları yerlere göre vatan haini ilan edecekseniz, erdoğan’ın çocukları da damatları da abd’de eğitim görmüş kişiler.

ben yalnızca gözlemciyim, iyi bilmediğim konularda yorum yapmak haddime değil, ancak burada kıssadan hisse yapanlar ve tanımadıkları adamı anında hain ilan edenler, aynı düz mantıkla ismi geçen kişilerin de vatan haini olduklarını kabul ediyorlar mı?

bilmek istiyorum...
şu an taraftarları twitterda abd'nin müdahalesini destekleme adına açtıkları tag ile dünya gündeminde ilk sıraya oturdu.

başka bir ülkenin müdahalesinden medet ummak da.. ne bileyim.
abdnin desteklediği lider. olurmu abd daha orada bölgede petrol kaynaklarıına sahip olup oraya kendi kapitalist şirketlerini götürecek bu adam sayesin de..