1. 1.
  1975 doğumlu avustralya asıllı orta saha oyuncusu.gençlerbirliği nden ayrıldıktan sonra ingiltere de wigan a transfer olmuştur.
  ... worldlike
 2. 2.
  ilhan cavcavın kendisi için ziya doğan istediği için istemesem de göndermek zorunda kaldım dediği kişidir
  1 -1 ... city walk
 3. 3.
  turkiye ye gelmiş en iyi orta saha oyunlarından biridir. gençlerbirliği nin yaptığı en pahalı transfer olmuştur.
  ... therion
 4. 4.
  ziya doğan gibi birisinin kıymetini bilemeyeceği büyük bir oyuncuydu. şu anda mehmet topal kendisini andırıyor. gençlerdeyken taraftarın çok sevdiği bir oyuncuydu.
  ... oteki turkiye
 5. 5.
  2008 mayıs ında kontratı biten wigan ile yeni kontrat imzalamayıp free transfer olmuş ve kulüp arayan futbolcudur.
  1 ... bleak poison
 6. 6.
  hırvatistanın Hajduk Split takımında forma giyen eski gençlerbirliğili.
  2 ... sopartacus
 7. 7.
  gençlerbirliği'nin 2003'teki avrupa zaferlerinin mimarlarından birisidir. ne yazık ki futboldan gram çakmayan, trabzon'dayken symzoviak *, marcelinho gibi dünya starlarının kariyerini adeta s.kip atan ziya doğan isimli futbol cahili yüzünden 2005 yılında türkiye'den ayrılmıştır. halen hırvatistan'da top koşturmaktadır.
  ... laz vegas
 8. 8.
  gençler birliğine ilk geldiği zaman, " lan bu adam nasıl gençlerbirliğine geldi ? " diye düşünmeme sebebiyet vermişti. gerçekten çok yetenekli ve iyi bir ortasaha oyuncusuydu. avusturalya milli takımında da banko oynardı. yanılmıyorsam, 5.5 milyon dolar bonservis ödenerek gençlerbirliğine gelmiş, ücretsiz olarak wigan'a transfer olmuştu.
  1 ... dark jedi in da house
 9. 9.
  futbolu bırakmıştır. flip deams ve josip skoko gençlerbirliğinin önemli yabancılarıydı başarılı oldukları dönemde. bir de kim mi var? (bkz: youla)
  1 ... goitom25