1. 1.
  henüz çok genç olmasına karşın ufcde kemer sahibi olan oldukça uzun kollara sahip fena halde dirsek atan ufc dövüşçüsü.
  ... tamsurum
 2. 2.
  daniel cormier ile 3 ocak 2015te maçı olan mma dövüşçüsü. maçı farklı kılan şey ikisinin de hayatı boyunca hiç yenilmemiş olmaları.

  not: jon jones 1 maçı matt hamill'in burnunu illegal dirsek atarak kırdığı için diskalafiye edilerek kaybetmiştir. fakat biz bunu yenilgi olarak kabul etmiyoruz ufc yetkililerine duyurulur. matt hamill'in zaten suyu çıkmıştı maçı her türlü jon alacaktı.

  edit: daniel cormier'i decision ile yenmiştir.

  edit 2: maçın videosu internete düştü. ahan da burada: http://www.youtube.com/watch?v=aZcsu82pY7Q+
  1 ... kazuo kiriyama
 3. 3.
  kendisi yakın zamanda bir çarpıp kaçma olayına karışınca tutuklanmış, bunun üzerine ufc tarafından light heavyweight kemeri alınıp süresiz yasaklanmıştır.

  boştaki kemer için anthony johnson ve daniel cormier karşı karşıya geleceklerdir.
  ... legendkiller
 4. 4.
  UFC 214'te daniel Cormier'i mağlup ettikten sonra eski ağır siklet şampiyonu Brock Lesnar'a meydan okumuş, Lesnar da kabul etmiştir. ilerleyen organizasyonlarda böyle efsanevi bir maç izleyebiliriz.
  ... anon34
 5. 5.
  Anthony Smith'i de haşat etmiş olan mma dövüşçüsü. Bilindiği üzere kendisi daniel cormier'i bile pataklayabilmiştir. Sanırım kimse yenemeyecek bu adamı. Gustaffsson'ı madare etmiş anthony johnson'ın bu adam karşısında şansı olabilirdi ancak o da daniel cormier'den dayak yedikten sonra emekli olacağını açıklamış. Jon jones'a önerim kilo alıp en üst siklete geçmesi. Zira cain velasquez ile yapacağı bir maçı izlemek oldukça keyifli olurdu.
  ... kazuo kiriyama
 6. 6.
  evet süper dövüşçü, evet harika yetenekleri var, evet saygı duyulası bir kariyeri var ama bu onun dopingden aleni olarak 2 kere diskalifiye olduğunu, sürekli maçlarında faullü dövüştüğünü, o boya ve reache rağmen bir türlü poposu yiyip bir üst siklete çıkamadığı gerçeklerini değiştirmez.

  bence çenesine ve yumruklarının indiriciliğine güvenmiyor.
  ... inderex
 7. 7.
  tarzını beğendiğim dövüşçü.

  ukalalık yapmadan maçını alıyor. köpek değil. lakabı bones'dur.

  jon jones
  ... aeneskral
 8. 8.
  Bu günkü maçında dominic reyes karşısında tartışmalı bir galibiyet aldı. Bana göre Maçın hakkı beraberlikti.
  ... serbestadam