bugün

nesiller üzerinden dede-torun muhabbetine girecek kadar yüce. 8. nesillerin hepsini çocuk sayması konusuna ise gelmiyorum bile. başka bir materyali yok ama kendisinin onu da anlıyoruz. herkes cebindeki kelime kadar konuşur.
gerçekliğimi sorgulayan yazar.
iron maiden metalcisi yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
nick altıma ilk entry'yi giren yazar. bu vesile ile de benim için kendisini hiç tanımsam da önemli bir arkadaş oldu.
nick altına göz attığım kadarı ile türkiye için kara bir gün olan 17 ağustos günü dünyaya gelmiş. doğum gününü 99 yazından beri buruk geçiren bir arkadaşımız olma ihtimali kuvvetle muhtemel...
hoş buldum diyor ve huzurundan ayrılıyorum.
iyi bir adam bu. troll olmadığı için nick altı bu kadar işte. suratına tükürürcesine hakaretler eden kuru kalabalık yerine, sadece kendisini beğenen yazarların tebrik ve teşekkür entryleriyle dolu olması çok daha güzel. kalemine kuvvet.
kendisiyle bu aralar sık sık sözlükte karşılaşıyorum. Ayrıca nick altımda da entrysini gördüğüm yazar.
(#14557391) haklı olduğunu savunduğum ve yanında olduğum yazardır.
norveçte bulunan bir ova.
saygıdeğer bir yazar, bitiyorum kendisine.
eksilenmekten muzdarip olduğu anlaşılan yazar. fakat karması bu gerçeği yalanlamaktadır.
anladığım kadarıyla müzik zevklerimizin de uyuştuğu bir yazar. ayrıca başına dadanan seovilerden temelli olarak kurtulmasını umduğum yazardır.
ayrıca şu entry'i periyodik olarak eksileyen gerizekalıya da selamlarımı yolluyorum.
(#15025754) bazılarını ayar manyağı yapmış yazar.
yazıları ve tespitleriyle kendini özleten yazar.

üç hafta olmuş yazmayalı, neredesin firuze?
(bkz: (#16045671)) kafası epey güzel yazar sanırım. *
(#16211415) akşam akşam sandalyeden düşürmüş yazar.
anathema ve antimatter'ın adamın amına koyacağını tescillemiş yazar.
mid insanı, kill çalanların düşmanı, ap karakterleri üzerinde uzmanlığı olan yazar bünye.

sevdiği şeyler:

+ mid gitmek.
+ mid'de rakibini evire çevire dövmek.
+ kill almak.
+ daha çok kill almak.
+ oyunu kazandırmak.
+ ip harcamak.
+ unicorns.
+ nyan cat.

nefret ettiği şeyler:

- support oynamak
- feederlar.
- afk'lar.
- rage quitterlar.
- kill çalanlar.
- 4 noobu taşımak zorunda kalmak.
- diana'nın nerflenmesi.
- az ip, çok şampiyon durumu.
- darius.
- support zyra konsepti.
kutlarım.
mobafire'da lol için hazırlamış olduğu buildler kendisininse doğum günü kutlu olsun, güzel işler çıkarmış. değilse de olsun hadi. *
Dikkat çekmeye çalışan doğum günü çocuğu.
fırat karikatürü paylaşmış yazar lan. ergen herhalde.
uzun uzadıya game of thorones muhabbeti yaptığım ve bundan keyif aldığım yazar.

az daha izin verseler kitabı baştan yazarız.
(#24291129)

en güzel şarkıların sebebi yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=vplA42RwekU
Kendisinin de bahsettiği gibi müzik zevkimizin benzediği yazar,sanırım.sözlükte böyle güzel zevkleri olan insanların olması benim gibi pek aktif olmayan bir yazarı bile mutlu ediyor en azından ara sıra bir şeyler paylaşılıp sohbetler edilebiliyor.