1. 1.
  fantastic four da ateşi kontrol edebilen karakter. bunun yanında tüm vücudu ateşle kaplanabildiği anda kendisi uçabilmektedir. çok ukaladır ve karı kız düşkünüdür. peter parker ın da samimi dostudur ki kendisi ile istediğiniz zaman manhattan binaları arasında ultimate spiderman isimli oyunda kapışabilirsiniz.
  1 ... micro cuts
 2. 2.
  (bkz: jonathan storm)
  1 ... micro cuts
 3. 3.
  dörtlünün arasındaki en sempatik elemandır. ben griim i çıldırtmaya bayılır. susan storm un da kardeşidir. filmde hoş mu hoş aktör chris evans tarafından canlandırılmıştır. sırf johnny için bile film izlenesidir.
  ... nil nil nil
 4. 4.
  fantastic four'un alev adam namlı üyesi. grubun en gencidir. diğer üyelerden susan ablası, haliyle onun kocası reed de eniştesi olur. özelliği vücudunu alevlendirebilmek, alev saçabilmek ve alevlenince havadan hafif hale geldiğinden uçabilmektir. uçarıdır, kız tavlamaya ve lüks spor arabalara bayılır. bazen de bu uçarılığı yüzünden pişman olur, bazen ablasından aynı sebepten ayar yer. sık karşılaşmasalar da örümcek adamla -aynı yaşlarda olmalarından da hareketle- muhabbeti iyidir. hatta bir macerada ona araba sürmeyi öğretmeye çalışıyordu.
  ... usualsuspects
 5. 5.
  bir aralar kendisi gibi ateşle oynayabilen bir alev kadınla flört etmiştir; ama alev kadının sonu hâzin olmuştur.
  1 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi