1. .
  poker in yaşayan efsanesidir.10 wsop şampiyonluğu vardır.büyük bir strateji uzmanıdır.kimisi de büyük bir tiyatro oyuncusu olduğunu söyler poker masasındaki gösterisine şahit olduktan sonra.wsop lara bir portakal ile katılır ve onun şanş getirdiğine inanır.şampiyonluk pozlarına bakarsanız eğer,yığınla paranın en üstünde o portakalda yer alır.1988 wsop main event i izlerseniz,nasıl bir piskopat olduğuna tanık olabilirsiniz.flop da yer alan kartlar q 10 8 dir ve kendisinde kartlar sinek j ve sinek 9.bahis arttırmak yerine check der ve yüzünü falan okumaya çalışan rakibi siedel ise chan'in zor durumda olduğunu sanar ve bahsi arttırır.kendisinde q vardır ve aha da şampiyon oldum anasını satayım moduna girmiş bir halde potu kazanacagını zanneder.ve poker tarihinin en klas anlarından birisi gerçekleşir.chan,seidel in all in ini görür.straight yaparak 88 şampiyonu olur.poker severlerin bu anı bir yerlerden bulup izlemesini tavsiye ederim.izleyebilecekleri en iyi poker dersi olabilir çünkü...
  1 ... deathmosphere
 2. .
  daniel negreanu ile birlikte en sevdiğim poker oyuncusu. son derece sempatik, kendindem emin, rahat görünür. poker oynarken arada bir yanında getirdiği portakalı koklar filan. değişik bir adam.

  ayrıca; matt damon, john malkovich, Edward Norton gibi ünlü isimlerin oynadığı, tamamen texas hold'em üzerine olan "rounders" adlı filmde yer almıştır.
  ... luca brasi