bugün

Napmış lan yine? Bir bakayım editlerim.

Edit: her zamanki jimmy işte. Ben ekstra bir şey göremedim.
https://m.uludagsozluk.com/e/37841893/

Bu arkadaşın mantığına göre sadece solcular öpüşebilir ve öpüşmek ayıp.

Kendi kimseyle öpüşemediği için, başka birinin eşiyle, sevgilisiyle öpüşmesi dert olmuş.

Elizabeth yengeye selamlar.
görevini kötüye kullandığını düşündüğüm sözlük yetkilisidir. aslında düşünceden çıkıp realiteye doğru evrildi iyice..

daha evvelden açtığı saçma sapan başlıklara onun aleyhinde görülen entiriler girdiğimde ne hikmetse siliniyordu. 1,2,3 tane oldu hep rastlantı eseri oluyordur diyordum ancak son yazdığımda ( yukarıda tengir budun un bahsettiği başlık ) saçma sapan sebeplerden imha edilince ne diyeyim bilemiyorum artık. entiri tanımsız olduğu için silinmiş sebebi bu. bir de nasıl oluyorsa sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilirmiş. hadi yasal kısmını geçtim güzel kılıf ancak benim anlamadığım tanımsız entiri girmiyorum zaten.

hayır bu yetkilinin açtığı tuhaf başlıklara bunun aleyhinde görülen entiri girilemez diye bir kural varsa moderatörler söylesin bizlerde yazmayalım boşu boşuna. silinen entiriyi ve sebebini paylaşsam muhtemelen şimdi üst makamlara hemen ulaşıp çaylak yaptırtır beni tarafsız yetkilimiz..

edit : tito aşağıda bilgilendirmiş ancak benim bildiğim tek başına da silebiliyor evvelden sormuştum bir yetkiliye. bir entiriyi silmek için neden 3 tane yetkili komisyonu olsun ki mantıklı gelmiyor. eğer öyleyse diğer 2 yetkili kim tanımlı entiriyi tanımsız diye silen ? bilen birileri aydınlatırsa sevinirim.
bu tip hala duruyor mu? sözlük tarihindeki en boş insan.
başıma gelmiş olaydır.

irem derici nin ölümü şeklinde açtığı troll başlığa, yaptığının yanlış olduğunu belirttiğim için entry'mi siliğe taşımış sözlük yetkilisidir kendileri.

sebep de format dışı olmasıymış *
vah canım ya mazlum edebiyatı. ulan vicdansızlar ne istiyorsunuz bu adamdan.

görsel
Galatasaray lı olmasa iyi çocuk aslında.

Onun dışında yetki metki bunlar boş işler tıpkı 8 modun 6 sının bi boka yaramadığı gibi. Adına ofis dedikleri iki göz evde toplaşıp modculuk oynayan 20 yaş üstü elemanlara bu kadar kafa yormayın.
Koskoca mel yalan mi soyleyecek beee. Niye taktin olm adama beton gibi yaziyor zor okuyoruz sonra.
yetkili bir yazar imiş.

ulan bugünkü nickaltı yazılarını görene kadar bu arkadaşı 11. nesil normal bir yazar sanıyodum. heheh.
her gördüğümde aynı tepkiyi verdiğim yazarımsı.

"böyle yetkili mi olur amk?"
twitter'da gördüğü her şeyin ekran görüntüsünü sözlüğe getiren boş beleş tip açık ve net.
eskiden futbol karşılaşmalarının başlığını ilk o açardı sonra metal yorgunluğundan pes etti galiba...
bir uludağ sözlük markasıdır. jpeglerini hayranlıkla artılıyorum. haber okumak ve gündemin nabzını tutmak için mynet veya hürriyete girip 4748949 sayfalık galerilere bakmıyorum. tudeskiyi okuyup geçiyorum.
Paylaştığı resimler çoğu zaman ilgi çekici, ancak söz entry girmeye gelince tam bir rasim ozan kütahyalısın.
Gerçekte nedir ne değildir bilmiyorum ama burada her devrin adamını oynuyorsun.

Sen Galatasaraylı değil miydin yahu?
edit: oo isim sol frame e de gelmiyor, yetkilisin ya hıamina
görsel
(bkz: euro truck simulator/#38064380)

mesaj alımını kapamış artiz. bir yerde 39 tl yazıyor bir yerde 9.75 hangisi doğru jimmy aydınlat. evet.
Eğer fener in beşiktaş ın lehine bir hakem hatası paylaşıldığında saniyesinde pozisyonun 15 tane ekran resmi ve videosuyla gelen,

Ancak aleyhine olunca lafını bile açmayan tip. O kadar kolay erişebiliyorsun madem onları da at.

Tabi olmaz fenerbahçe hakemle kazanıyor ya çünkü yoksa algı operasyonu bozulur.
Sözlükte herkes birbirine küfürler savururken futbolcu başlıklarında caps paylaşan 'yetkili.'

Abi sen git biraz daha gammazlanan entryleri oyla doğru falan diye.
ciddi şekilde,
affedersiniz " göt " takıntısı olan yetkili yazar.
affedersiniz erkek yada kadın " götü " farketmiyor.
affedersiniz, sözlükte aile var mı yok mu hiç dikkate almıyor.
kınıyorum.

buyrun " affedersiniz " 2 adet belge.
görsel
görsel

not: affedersiniz, " bir adet gammazlanacak entry "
ne kadar kıskanç biri ya. yok dün paylaşılan defne samyeli fotoğrafını bugün de paylaşmışımda.. ulen sanki banka soyduk. ne kadar çocukça bir davranış.
Var olan fakat olmaması gereken egodur.

Eyy jimmy tudeski, Sen kimsin ya?!..
jimmy tudeski kim amk. evet.
benim feykimdir. silebilirsiniz.
(bkz: jimmy tudeski geçiyor)
farklı yerlerden farklı haberler paylaşan yetkili.
kıskanç olma. aynı yolun yolcusuyuz. bugün bana yarın sana.