bugün

az önce aldığım elektronik postanın başlığı. bir sitenin bayan üyesinden gecelik 450 dolara almışım bu daveti. size kaç para verdiler lan?*
benimde alma şansında bulunduğum davet.hatta fiyat da aynı.
(bkz: seçilmiş insan)
(bkz: ayık ol koçum)
(bkz: sendemi nalan)
(bkz: spam)
kadının fantezilerinin arasında erkek arkadaşıyla seni aynı yatakta görme gibi bir durum varsa yazarın yandığı günün resmi olacak olan davet. sonra yazar eşcinsel sitelere üye olup, kendisine eş aramak için de elketronik posta atabilir tabi.
son birkaç gündür aldığım e-posta içeriği.
--spoiler--
merhaba >xxxxx rumuzlu bayan müşterimizden bir iş teklifi aldınız. lütfen bu sizin ilk is teklfinizdir karsinizdaki bayana saygili ve seviyeli olmanizi rica ediyoruz. teklifi okumak için aşşağıda bulunan otomatik giriş linkine tıklayınız.
--spoiler--
rahat bırakın lan beni.
mature sever bünyeleri tereddütte bırakmış olması muhtemeldir.
''ille de am olsun, ister çamurdan olsun'' diyen yazarın jigolo sitesine üye olması sonucu gelen spam şey.*
bilgisayarınızda nurtopu gibi bir worma sebep olan davettir.
bana da geliyo bunlardan, bakmadıkça değerim artıyor amma.
maillere spam olarak gelen davettir.

az önce xxx rumuzlu bayandan 1500 lira teklif almışım bu bana gelen şimdiye kadar en yüksek teklifmiş. iyi para lan.
''sıra bende'' cümlesini duyma ihtimaline 1 adım kala alınmış maildir.
bıktıran davetlerdir. şikayet etme noktasına geldim artık !! siktirin gidin ibneler !
tam maili açtığım anda muhasebe müdüremizin bir şey göstermek için bilgisayarımın ekranına eğilmesiyle mahçubiyetin doruklarına tırmandığım spam.
en son 7500tl lik bir davet aldım ezgi çakır rumuzlu hanfendiden. bir düşünelim bakalım, olumlu ya da olumsuz döneceğim.