bugün

viski sınıfına nasıl duhul edildiğine şaşılması gereken alkollü içkidir.

arkadaşım bu bourbondur. viski değildir. viski malttan yapılır. bu ise mısırdan yapılıyor ve mısırın o nişastalı, şekerli tadı var.
john diyorum kendisine. samimiyiz.
viski sınıfına dahil edilmesine şaşırılmaması gereken içkidir. viskiler, kendi içinde, yapım aşamaları ve üretildiği maddeler baz alınarak alt sınıflara ayrılır.

(bkz: bourbon)
(bkz: scotch)
(bkz: irish)

ha kişisel olarak; dimple, maccallan, chivas gibi markaların yanında cidden viski değildir. mekanlarda şekil şemal peşinde koşan, "geçen akşam bi şişe cek açtık" triplerinde dolanan bebeler, marka değerini yerle bir etmiştir gözümde.
tecrübeyle sabittir ki; kesinlikle sek içilmelidir.
uzun tecrübeler sonucu sabittir ki j%b, jack daniel' s, vs.. gibi viskiler türkiye' deki en kötü viskilerdir.

çok daha iyilerini daha uygun fiyata alabilirsiniz.

(bkz: famous grouse)
bu markanın bir de barbekü sosu vardırki akıllara ziyan. Ekmeğin üstüne sürüp sürüp yenebilir. Tabi güzel bi etin, hamburgerin yanında muhteşem gidiyor. Ankara' da bu sosun hem tadına bakabileceğiniz hemde satın alabileceğiniz çok güzel mekanlar var.
içimi sert olan viski. kolayla veya sodayla için diyen ergenlere aldanmayınız. diğer viskilerden farklı olarak kendisi bourbondur. mısır ağırlıklı olduğu için tadı viskiye oranla şekerlidir. chivas regal veya black label ile aynı klasta değildir kesinlikle karşılaştırma yapılmamalıdır. en makbul içilişi 2 buzla olanıdır. bünye bitter çikolata ile şımartılabilir ayrıca.
Ağır içki. vodkaya devam.
fikrimce gün ışığının sıvı halidir kendileri.
(bkz: baba)
Chivas'in yaninda viski aromali kola gibi kalmakta olan vasat viskimsi.
Dünyanın en iyi viskisi seçilen jack 1866 yılından beri hiç değişmeyen etiketiyle birçok madalya kazandı. Boyu 158 cm olan minyatür adam dizlerine kadar inen frak ve geniş kenarlı çiftçi şapkası kıyafetini ömrünün sonuna kadar giyeceği günlük üniforması haline geldirdi. hiç Evlenmeyen Jack damıtım evini 29 yıl süren içki yasağı yıllarında da ayakta kalmasını sağlayan yiğenine bıraktı. yeniden üretime başladığı 1944 yılında artık Lem Motlow'un adı da Jack Daniel's etiketine eklendi. 1905 yılında Kasanın şifresini hatırlayamayan ve kızgınlıkla kasayı tekmelemeye başlayan Daniel, sert bir darbeyle vurunca ayak parmağını kırdı. kaptığı enfeksiyon sonucu 1911 yılında, kan zehirlenmesinden hayatını kaybetti ve Lynchburg'a gömüldü...
herkese renkli günler
2 dublede 6 bira etkisi yaptığından dolayı içemediğim içki.
kola ile değilde ginger ile karıştırılmışı bana göre daha güzel olan kaliteli viski markası. cidden ginger ile beraber en iyi içki karışımlarından birisi olup çıkıyor dün ben bunu gördüm.

görsel

fotoğrafta gördüğünüzden 5 tane bile içebilirim yalnız sanırım bunlar türkiye'de satılmıyor ya da vardır ben hiç görmedim.
maden suyuyla on numara gitmektedir.
ergenlerin şişesini kapak fotoğrafı yaptığı, istisnasız herkesin içtiğini iddia ettiği, benim gibi içki kültürü vodka, bira gibi hafif şeylerle sınırlı olanlara ağır gelen, ayrıca bilmeden içilince de genzi yakan içinizde volkan bile oluşturabilecek viskidir.
bir iki kere içmeyi denedim, sanki biraz şekerli gibi. acı bir tadı yok. he ama her gün içebilir miyim, sanmıyorum.
(bkz: birgün gene viski içiyorum)
özlenen tattır. 1 yıldır içmiyorum lan sözlük. hatırlattığın iyi oldu. bir ara görüşeyim jack daniels'la.
görsel
görsel
çikolatayla içilmesi inanılmaz güzel içki. Çakır keyif olunca bırakmalı insan.
almanya da 16 euro olan o kadar da abartılmayan güzel içki.
güzel içki.
soda ve limon ile harikalar yaratan içki. çok abartmanın manası yok. ortalama viskidir. bir the macallan değildir sonuçta.
viskiye yeni başlayacaklar için ideal viski.