bugün

Burak satıbol un renk kattığı dizidir.
Yazin insallah izleyecegim dizidir. Turk dizi dunyasina nice boyle dizilere.
41.bölüm final bölümüdür. ahmet kural'ın dediğine göre de bir sürpriz varmış son bölümde.
--spoiler--
sekiz bölüm sonra bitiyorsa gerçekten çok ayıbediyor. lanet olsun rüs.
--spoiler--
işler güçleri bitiriyonuz bari çalgı çengi 2yi çekin artık.
an itibari ile üsküdar selimiye de çekimleri yapılan dizi. boomcu onurla fotograf çekinmişligim vardır.adam dizide neyse, gerçek hayattada o.
en baştan zaten dizinin 39 bölüm olarak planlandığı söylenmişti. 41 bölüm sürmesi bence başarıdır. ki kanal diziyi abuk bir saatte yayınlıyor. üsküdara giderken 13 bölüm dayanabilmişti. işler güçler 41. seyirci yavaş yavaş bu komedi tarzına alışacak ve kanallarda arkasında durmaya başlayacak diye umut ediyorum.
her salı günü aynı saatte yayınlanan dizidir.

--spoiler--
tüüürrrrrrrkiye güzeliii
--spoiler--
güzel bir komedi dizisidir..
işler Güçler, ELVEDA…
Finale karar vermişler:
http://galeri.uludagsozlu...-g%C3%BC%C3%A7ler-407776/
eğer yayından kaldırılırsa star hayatının hatasını yapar.
tam zamanında jübile yapan dizi. bir efsane olarak kalsın hiç değilse.
oğlum bir arka sokaklar, akasya durağı, çocuklar duymasın gibi eften püften dizi kadarmı olamadı şu güzelim dizi. size herşey fazla. alın bütün gün doktorlar izleyin zevk yoksunu izleyici kitlesi.
final yapacak olması biz sevenlerini derin hüzne boğmuştur.

(bkz: açaydım gollarımı gitme diyeydim)
(bkz: diyemedim ya la)
çok geç başlayan dizi.
hala bu dizinin kaldırılmasına sevinen kişilerin olması üzüntümün daha da çoğalmasına neden oluyor. ya arkadaş işler güçleri izlemiyorsun, behzat ç. yi izlemiyorsun onu izlemiyorsun bunu izlemiyorsun yayından kaldırılıyor. biraz da pis yediliyi izlemeyin, arka sokakları izlemeyin haremi izlemeyin vb. vb. onlar da yayından kaldırılsın. ama yok illa izlersin prim verdirirsin böyle dizilere.

yok arkadaş ne zaman bir dizi tutar tamam lan bu kez olmuş televizyon izlemek için bir neden oldu diye iç geçiriyorsun birkaç bölüm sonra hoop yayın saatini gece yarısına alırlar. kaldırın bütün iyi dizleri kaldırın saçma seviyesi düşük dizi varsa onlar yayında kalsın en azından televizyon izlememeye bahanem olur.
kaldırılacağını duyduğumda büyük bir üzüntü duydum açıkcası. onu da geçtim kaldırılmasına sevinen insanları görünce daha çok üzüldüm. gayet güzel gidiyordu dizi niye böyle oldu ki ya ?
Toprağının yadırgadığı çiçeğin ömrüne benzedi.
Star kanalının dandik yöneticileri kına yaksın.
Emeği geçenlere teşekkür ediyor sevenleri.
Yapımcısı pes etmeyip yeni kanalında yayına devam etsin.
ilk defa kaliteli bir dizi gördü yüzümüz. izlerken gülmekden sıctıgım bolumler var.
pis yedili tayfasını heyecanlandıran haber bir kaç orjinal dizimiz vardı bir tanesi gitti yakında diğerleride gider.
zaten 13.bölümde bitecek olan diziydi
çok sevilince 39 bölüme uzattılar ne erken finali? *
finali başka nedenlere bağdaştırmayın lütfen.

not: limon yapım dizilerinin %80'i 13 bölüm sürmüştür.
şu garibanın türk televizyonlarında seyrettiği topu temeli 2 dizi var. behzat ç ve işler güçler. ikisi birden yayından kaldırılıyor birkaç haftaya kadar.

var bi ipnelik.

yarısı koyun olan bir memleket ekranlarında çok bile kaldılar zaten...
rambo: buna izin veremeyiz rüs, yapabileceğin bir şey yok mu?

rüstem abi: filmde oynuyorum ulan, daha ne yapayım?
bir habere göre oyuncuların kaprisleri yüzünden biten dizi*. ne kadar doğrudur bilinmez.

http://ulu.so/uzz19s
33. bölüm fragmanıyla "oha lan neler oluyor" dedirten dizidir. sanırım 33. bölümde çılgın atacaklar.
http://bit.ly/LaflUX

bonus: nurgül yeşilçay *
bonus: kadir çöpdemir