bugün

Kalırsa yazık olur.
Moralimi bozan herkesi ve her şeyi sikeyim.
Adalete inanmıyorum.
Yıldım ulan.
ceza hukuku zevkli bir dersmiş veya.
biz sokaklarda oynayan
sinek arabasının peşinden koşan
inşaattan kuma atlayan
komşunun eriğine dalan
gazoz kapağı biriktiren
dertsiz son çocuklardık.

görsel
Pinhani grubunun hele bı gel isimli şarkısının ilk kelimelerinden 3'udur.

Şöyle ki: içinden geleni söyle kalırsa yazık olur vs vs.
Rihanna nın kilo aldığını daha yeni gördüm. Ben şok.
Gitsem ne değişir, kalsam ne ? ''Hiç'' ile ''Hep''in aynı şeyler olduğunu farkettiğim gün hem giden hem de kalan olduğumu farkettim.Ömür boyu bir ses kayıtcihazı alıp ara ara kendim ile olan konuşmamı kaydetsem. Öldükten sonra ortaya çıkarsam yazdıklarımı ve kayıtlarımı.
Söyleyemediğim ne varsa söylesin onlar.
Şimdi söyleyemiyorum ya korktuğumdan,
hani o korkmak bütün yaptığım rollerin yalanlığından.
Samimiyetle, tanışmış olduğumuz değil sadece tanındıklarını diyebilseydim.
Aslında bu kötü insan, kenidini beğenmiş, duygusuz, denen insanın içerisindeki dolaplarda neleri kiilitleyip,
anahtarı da herkesin görmek isterse rahatça görebilebileceği yere koyduğumu anlatırdım.
Gitsem ne değişir, kalsam ne ?
Kalsam, zararlar ağır basacak herkes için.
Gitsem gene zararlar ağır basacak.
olduğum yerdeyim ben. Hiç ile hep' in bir parçası olarak,
hiç ile hep in içini dolduranlanlar ile olanları hem hep hem de hiç diye doldurup bunu çaktırmadan.
Herkes hak etiği yerde olacaktır şüphesiz.
Bir rüya görmüştüm geçenlerde. Bir kadın vardı. Melek kanatları vardı sırtında. Evimin salonunda, bana sarılmıştı. Ben yaşadığım yirmi sene boyunca, hiçbir zaman, o an kadar huzurlu hissedemedim.
hoca bu kadar güzel ezan okumayı nerden öğrendi?
Bir hiç olmak... Bir kalbe sahipken, bir zihne sahipken, birkaç hayale sahipken, yağmuru severken, notaları severken, kitapları severken bir hiç olmak ne de zormuş.

Ölmek mi daha zor, bir hiç olmak mı? Bunu öğrenmek için beklemek gerek belki senelerce.

görsel
Tanrıyı biliyorsunuz ama göremiyorsunuz kendinizde biliyor ama göremiyorsunuz. Bu yüzden başkalarının fikirleri bedenleri üzerinde hiyarersi yapıyor nefret gudusunun bu benim diyen durtusyle seviyor tüketiyor ölduruyor acı veriyorsunuz.
1000 küsür entry ne ara yazmışım acaba?!
içinizdeki çocuğu öldürmeyecek adamı sevin.
o çocukla derdi olan adamdan,
ne koca olur,
ne baba, ne de insan.
Hayat herseye rağmen devam ediyor kıymet bilin.
Kalsada yazık olur kalmasada olur en iyisi susmak.
Kalırsa yazık mı olur?

Bir soru.
Gitmek istiyorum.
tudor senin ananı sikeyim siktir git.
Yaşamak bu değil.
imam hatipler, tarikatlar ve cemaatler kapatılsın !
Ya burası ne saçma sapan bir yer oldu ulan, 5-6 sene önce hiç böyle değildi aq ya da bu kadar değildi.

Önceden geyik muhabbetleri dönerdi eğlenirdik, şimdi birbirlerini kandıranlar aşık olanlar mektup yazanlar hep bir yavşama halleri falan. Seviye çok sikik, sevdiğim yazarcıklarda bir bir gitti aq. Bu sözlüğü bu hale getiren bu sözlüğü hayatının merkezine koyan gerizekalıların aq. Aq işsizleri.

Ağzımı epey bozdum ama haklıyım ruh hastaları yüzünden sevdiğim güldüğüm eğlendiğim sözlükten oldum lan.

Evet şuan içimden anca bu geldi.
sonu yok!
tüm yaşadıkların hiç olmuştu.
yaşadıklarında biraz sonra hiç olacak!