bugün

meydanlarda atatürk diye çığıran kadındır. izmir nüfusunun yaklaşık olarak yüzde 84'üne denk düşer. tabi kadın nüfusunun. matematik bilmeyen salaklar için açıklayayım da. sonra soyut kavramları eşleştiremiyorsunuz. evet.
laik olmaktan çok laikçilik yapan kadınlardır bunlar. tehlikeli olabilirler.
allah allah diye bagirip ay su cocuk cok tatli ya diyen bi insandan kat kat iyidir em azindan tarafi bellidir. sag gosterip sol vurmaz.
izmirli olmasam bile şunu demek isterim artık;

çoğu şerefsizin, itin, kopuğun ağzının suyunu akıtan kadındır. işlerine gelmeyince gavur izmir, böyle bir durumda ağzından köpükler çıkan kuduz köpek misali olurlar.

not: üstüne alınan özel mesaj atabilir. seve seve ifşa edebilirim bu itleri.
amına koyayım, bi başlık açacağım zaman -kendimce- epey bi düşünüyorum, gözümüzün önündeki bir olaya farklı bir açıdan yaklaşmaya çalışıyorum, kendimce tespitler yapmaya çalışıyorum, bi fikir kırıntısı barındırmaya çalışıyorum başlıklarımda, entrylerimde...

"izmirli sarışın laikçi kadın"

--spoiler--
meydanlarda atatürk diye çığıran kadındır
--spoiler--

bu..

bu kadar..

uludağ sözlükte bir başlık..altında da tanımı..

trol olabilirsin de aptal olmak zorunda mısın be kardeşim..aptal ve kapasitesiz.
ergen entrysi demekki hem atatürküm hem izmirim hemde güzel izmirimin hoş bayanları harbidende birilerini sağlam dürttmüşki durmadan izmir sebebini anliyorum atatürkün emanetine sahip çıkıldıgı için partisinden, ilkelerine kadar sahip çıkınca birinin yada birilerinin bir yeri sıkışmış entry bunu göstermekte.
kolunda atatürk imzasının dövmesi bulunan kadındır. evet.
Chp kadın kolları mensubudur.
eee, n´olmuş sonra? diye sorulması gereken başlık.

bi de "laikçi" ne demek?..türkçe öğrenin olm, türkiye burası, öyle pennslyvania ağızları sökmez burda. yabancıysanız, türklükle alakasızsanız da, delikanlı olun, yazın. biz sizin gibi at gözlüklü değiliz, yabancıya da tolerans gösteririz.

götten uydurma kelimelerle başlık açıp ortalığı bulandırmayın. sonra birileri üstünüze kusabilir. sonra "pis" kokarsınız.
Kalıpların kadını değildir. Yok efendim kolunda dövme varmış, oranın buranın mensubuymuş. Sadece Atatürk ilkelerine bağlı sıradan bir ev hanımıdır. Annemdir, anneannemdir. Inşallah büyüyüp bir kadın olduğumda aralarına katılacağım mükemmel güruhtur.
fantazi süsü olmak için gerekli birden fazla vasfı bulundurur bünyesinde. onun haricinde kadındır. her kadın gibi onun da göğüsleri ve üremek için bulundurduğu minik bir hazinesi vardır.
Kocalarını 5-6 kere aldatan kadın tipidir.Kocası yoksa da bedava lokum dağıtarak iş görmektedir.

not:lokum derken neyi kastettiğimi anladınız.
izmir olunca kendini yeterince açıklayan kadındır. diğer özelliklere gerek yok. evet.