bugün

ne izmirden gelsin ne de başka bir yerden. allahım bir daha şehit haberi duyurmasın inşallah.
oldukça sevindiricidir. bundan sonra hiç gelmemesi yönünde tutmuş olduğum bir dilektir.
bir sene izmir de asteğmen olarak askerlik yaptım ve 3 kez şehit cenazesine gittim. bilip bilmeden konuşmamak lazım.
yazarın kafasına göre açtığı bir başlıktır. izmirden sık sık şehit çıkar. ve bu şehitlerin geneli sessiz sedasız uğurlanır. öyle diyerbakırdan çıkan şehit gibi boş ses getirmez. sadece teröre öfkeyi tetikler.
bazen düşündürür kişilerim beyin yerine birer bok torbası taşımaları kimlere menfaat ve çıkar sağlıyor diye ve bu aslında kimlere yaradığı gün gibi ortada olan gerçektir.
gelse hoşunuza mı gidecek yani, yarrak beyinliler.
izmir zamanında hasan tahsin'i şehit vermiştir. Bu bile bu enrtyi girene siktir çekmek için yeterlidir.
beyin bedava dedirten cümledir.

(bkz: foçada askeri araç patlaması)

foça da zaten izmir'in değil de hakkari'nin bir ilçesidir. Azıcık beyin kullanın diyeceğim ama sizde olmadığı için boşuna nefes tüketmiş olurum. Beyin dağıtılırken sıçmakta olan varlıklar sizi.
bazılarını üzmüş galiba diye düşündüren durum!!
ayrıca en son örnek (bkz: foçada patlatılan otobüs).*
ayrıca; amacın, isteğin ne ?!
Embesillerin hiç başlık açamaması gibidir, ikisi de yalandır.
(bkz: bunu diyen insan olamaz)

gelen şehitleri memleketlerine göre ayıran vampirlerin insanlıktan çıktıklarının göstergesi sıçmık. izmir'den şehit haberi geldiğinde mutlu mu olacaksınız. allah belanızı versin sizin.
Zırcahil söylemi. insan utanır böyle başlık açmaya.
bu ülkenin ilk şehitlerinden olan kubilay'ı unutan birinin zırvası.

samet bütün nereden idi?
http://www.gumushacikoylu.net/habergoster.asp?id=695

176 diyor ve baya yüksek bir sayı gibi sanki sıralamada.
(bkz: şehit asteğmen kubilay)
Menemen'de 23 Aralık 1930'da şeriat isteyenler tarafından öldürüldü. yaşı da 24 idi. şehit yok diyenlere kına niteliğinde olsun.
kaynak götüm olarak değerlendirilebilecek önerme. izmir'in kızı, gavurluğu, erkeği, laiği bitti sıra şehit vermemesine mi geldi. helal olsun kafası güzellere. ne denir ki başka.
geçmiş araştırma kabiliyeti ve medya okur-yazarlığında problemli insan söylemidir.
hiçbir yerden gelmesin efendim. illa izmirden mi gelecek pkk lılar dan gelsin ne demek şimdi bu.
ötekileştirmeninde böylesine şahit olduk ya yüce sözlük, daha ne denilebilir.
pkk'nın merkez üssü izmirdir efendiler, yanlış biliyorsunuz siz.
"gavur bunlar gavuuuur" diyen başbakanını örnek alan şakirt söylemidir.
son haberlerden sonra söylemi bir tarafında patlamış olmalı.
at çamuru, yapışmasa da izi kalır.

sadece benim oturduğum mahallede 4-5 tane şehitimiz var.
(bkz: kaynak götüm)

izmire bok atmak için açılmış olmasından ziyade, e be adam, herkesin ''aman allah korusun, artık hiçbir yerden çıkmasın'' demesi gereken yerde şu şehir bu şehir diye ayrım mı yapıyorsun, hakkariden çıktı, alıştık, izmirden de çıkınca durum eşitlenicek di mi, sen hagi zihniyetle yaşıyorsun?
(bkz: başlıkları alt alta okumak/#15897612)
SAVAŞMIYOR SEViŞiYORLAR DA ONDAN. * AHAH keşke herkeş izmirliler gibi olsa ne tatlı olur valla. savaşma seviş. *

o değil de aga gülten kışanak çok çirkin laa! *
Kürt sorununun türkiyenin güneydoğusunda olması ve dış mihrapların ırak'ın kuzeyinde bir kürt devleti kurulmasını istemesinden kaynaklı durumdur.