bugün

iZMiR'de 3 gün içinde, 7.65 milimetre çapındaki tabancayla işlenen cinayetlere yenisi daha eklendi.
izmir Balçova'da birer gün arayla öldürülen iki genç kız seri katil şüphesini gündeme taşımıştı. Bugün işlenen bir cinayet seri katil şüphesini doğruladı.
Konak ilçesinde Fevzipaşa Bulvarı 913 Sokak girişindeki bir iş hanının önünde park halindeki 35 HZL 46 plakalı otomobilin kapısının açık olduğunu fark eden polis, araçta inceleme yaptı.Otomobilde, başına silahla ateş edildiği belirlenen bir kişinin cesedi bulundu.Travestinin de 7.65 mm çapındaki tabancayla ateş edilerek öldürüldüğü, ayrıca çantasının alındığı belirlendi.
Polis, mermi kovanlarının ilk incelemesinde Balçova’da dün öldürülen üniversiteli Ayşe Selin Ayla ile bu sabaha karşı Konak’da öldürülen Hazal takma adlı travesti Mustafa Has cinayetlerinde kullanılan tabancanın aynı olduğunu belirledi.
Banka memuru Esra Yaşar'ın kafasına tek el ateş edilerek öldürülmesinden bir gün sonra üniversite öğrencisi Ayşe Selen Ayla da aynı şekilde vurulmuştu.
iki cinayetin işlendiği yerler arasındaki mesafe ise 200 metreydi.
http://www9.gazetevatan.com/izmirde-yine-765lik-tabancayla-cinayet/302299/1/Manset
haberlerde eşkali tarif edilirken şahsımı şoka uğratmış katildir.

- güvenlik kamerasının tespit ettiği görüntülere göre 1.80 boylarında, ince yapılı, siyah paltolu...
+ bi dakka bi dakka bu benim lan!
biz ne zaman bu hale geldik sorusunu artık ciddi ciddi sormamız gerektiğini ayyuka çıkaran olaydır. üzücüdür,tedirgin edicidir, kahredicidir, yazıktır. ben yaşadığım kentte ellerim cebimde rahatça yürüyemeyeceksem vah ki ne vah!
the o.c.
Artık hiç bir yer güvenli değil. Güvenli olduğunu düşündüğümüz izmir'in en güvenli semtlerinden birinde böyle olaylar oluyorsa artık nasıl dolaşacağız özgürce bilemiyorum.
izmir'in en güvenli semtlerinden balçova'nın en güvenli sokaklarından birinde meydana gelen olaylardır. insanlıgın sapkınlıgın ne duruma geldiğini gözler önüne serer. sonuçta ölen bir yakınımız da olabilirdi. insanlardan tiksinti duyma sebebidir.
türkiyeden zeki seri katil modeli çıkmayacağı için pek yakında ele geçirilecektir.
(bkz: halk düşmanı)
cinayetlerin ikisininde zanlısının aynı olduğu için seri katil denilmiş ama durmaması durumunun olmadığını sanmıyorum.
çünkü haz üzerine işlenen cinayetlerde öldürülenlerin paraları gasp edilmez fakat 2 cinayette de zanlı cüzdanlarını almış.
gangster tarzı bir durum ortaya çıkıyor gibi geldi bana.
seri katil diye nitelendirilince insanın aklına bu iki kişinin arasında bir bağ olup olmadığı,
cinayetlerin işleniş tarzlarının uyup uymadığı, katilin cinayetler üzerinde imzasının olup olmadığı akıllara geliyor.
haz cinayetlerinin bir numaralı soruları yani..
ama anladığım kadarıyla belirli bir imza söz konusu değil. sadece soğukkanlılık var.
seri katiller cinayetleri işledikleri yerden çok uzaklaşmazlar. bu durumda insanın aklına katilin izmir'i - balçova'yı - terketmeyeceği düşüyor.
cinayetlerin 2 kişiyle sınırlı kalması sanırım her insanın ortak temennisidir..
en kısa zamanda bulunması gereken katildir. vatandaşlarımızın da bu konuda biraz daha duyarlı davranıp temkinli hareket etmeleri gerekir.
yakalandığında kafasına sıkılacak tek kurşunla öldürülmesi gereken insan demosudur.
sıklıkla amerika'da rastlanan seri katiller nasıl oluyor da bizim ülkemize kadar gelebiliyor. bugüne kadar böyle belirgin bi vaka yaşandı mı bilmiyorum ama gerçekten bunun bir seri katil vakası olduğu kanıtlanırsa, üzerine ciddi ciddi düşünmesi gereklidir uzmanların. yani kültürel etmenler, toplumsal yaşam tarzımız amerika'dan bu kadar farklı olup da, bizde böyle vakaların gelişmesi bana tuhaf geliyor. elbette ben burda cahil cahil konuşuyorum ama yine de ürkütücü. bi de şimdi ne demek daha iyi, bilemiyor ki insan?!!! seri katil olmadığını ummak mı daha iyi yoksa seri katil olup yakalanması mı? iki ucu boklu değnek işte!.. seri katilse de umarım ilk ve son olur.
izmir de bu günlerde ortaya çıkmış zattır. 3 günde 3 cinayet işlemiştir. 7.65 silahla milletin kafasına sıkmış.
* *

fazlasını merak edenler için.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14547525.asp
(bkz: izmirde seri katil)
tipi, iç anadolu ya da doğu tipi andırır. *
vakumlu çağrışım: (bkz: perfume the story of a murderer)
nasıl bir soğukkanlılıkla , nefretle işlendiğine anlam veremediğim,basında yer alan yorumlara bakarak planlı olması konusundaki fikirlere katıldığım bir olaydır. söylenen ve yazılanlara göre transseksüel oldukları ifade edilmiştir. belki hepsi, belki biri. emin olamadım.
seri numarasından bulmaya çalıştığım katildir.
allah serisini bozsun diyoruz efenim.
izmir'de seri katil,
istanbul'da hamile kadının dövülerek soyulması
siirt'te bebeklere tecavüz

vs.

bir zamanlar(çok değil 90-100 yıl önce) memleketin en büyük kentinde bile %2 olan suç oranı(ki çoğunlukla kabadayı kavgaları) neden bu kadar çoğaldı? Hemde o zamanlara göre daha kötü bir ekonomik duruma sahip olunmasına rağmen.

Cevabı basit insanların içinde Allah korkusu kalmadı. Hala gelmiş burada ateizmi övüp "çağdaşlık" diye tanıtan gereksizler var. Zaten insanların içinde zerre kadar Allah korkusu kalmış onuda sökünde memleketin anası ağlasın değil mi?

Hala bu dünyayı kendi kendine oluşmuş zanneden kendilerini çok bilmiş zanneden geeksizlerin dünyasına git gide ilerliyoruz. Tebrikler.
bu tarz pisliklerin üzerinden din propagandası yapılmasından ciddi anlamda tiksiniyorum.

bakın bas bas bağrınan müminler, eğer bu cinayetleri işleyen kişi aynen sizin gibi müslümansa, ne kadar insan öldürürse öldürsün cehennemde cezasını çekip eninde sonunda cennete ulaşacaktır. cennete gitmek için, müslüman olmak kafidir. lakin öldürülmüş masum insanlar eğer müslüman değilse sonsuza kadar cehennemde yanacaktır.

islamiyet budur anlıyor musunuz?

şimdi aklınızı başınıza alın, bir müslüman 50 000 kişinin bağırsaklarını da deşse, 2000 tane çocuğun ırzına geçip, gırtlaklarını kesip kanlarını da içse, cehennemde cezasını çekip, sadece ve sadece müslüman olduğu için sonsuz cennete ulaşacaktır.

açın kutsal dediğiniz kitabınızı okuyun lan!

hala daha utanmadan din iman bidi bidi ötüyorsunuz ya, mide bulandırıcılıkta çığır açıyorsunuz.

insaf, edep.

muhtemel seri katil kurbanlarından üzerinden din iman övgüsü yapacak kadar mı ayağa düştünüz ulan?

gidin camide ağlaşın, burası onun yeri değil.
inşallah tez zamanda yakalanmasını istediğim katil. 350 tane polis düşmüş peşine izmir'de. umarım bir problem daha olmadan yakalanır.

ama değinmek istediğim bir konu var. şimdi bu adam yakalanınca dese ki ''kardeşim ben bu cinayetleri islam dini uğruna işledim. kadınlardan nefret ediyorum, onları öldürmek benim dinimde caiz'' dese olacakları düşünemiyorum.

ağızlarının suları aka aka sözlükteki ateistlerin eline büyük bir koz geçer. 3 4 yıl boyunca da bu kozu kullanırlar. bu kadar kolaydır işte bir şeyi kötülemek. tam tersi de olabilir. inançsız bir insanda çıkabilir bu kişi, ''ben ateistim (veyahut herneyse işte) öldürdüklerim müslüman ailelerin çocuklarıydı, veyahut şeytandan emir aldım böyle olmasını istedim (şizofrenik durumlar falan)'' derse ne olucak ? bu seferde öbür fikirler kötülenecek hep.. yanı bir şeyi karalamak çok kolay. adam ben bu cinayetleri din uğruna işledim dediği an bir sürü kişi gene dini yalnış tanayacak. yahudiyim derse inanırım ama, ne de olsa cem garipoğlu'da yahudiydi. o zaman ses çıkarmam. bak ne kadar kolay gördünüz mü ? cem garipoğlu üzerinden hemen yahudiliği karalayabiliyosun. gerçi onlar israil olarak zaten kendi üstlerini çizdilerde bizimkisi örnek.

sonuç olarak ruh hastası bir insandır bu. umarım bunun üzerinden din-inançsız tartışmaları olmaz.
bodrum'da yakalanmış, gözaltına alınmıştır kendileri... geçmişler olsun.

http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=42844
seri katili hızlı cinayet işleyen kişi sanan medyamızın seri katil ilan ettiği kişi.
yakalandığı ve çaldığı para ve çantaların yanında bulunduğu haberleri gelmekte.

(bkz: gasp)
(bkz: adam öldürme)
(bkz: seri katil)
mardinlidir ve muhtemelen yunan adaları üzerinden yurt dışına kaçmak istemektedir.
seri değil paralel katildir. belki de sadece katildir. gasp da yapmıştır. islamla da yaptıklarının hiç bir ilgi ve alakası olmadığı gibi, mardinli olması ile de ilgisi alakası yoktur. din -herhangi biri- "deserves a better class of criminal"