bugün

artık "izmir'de köpeğe tecavüz edilmesi, izmirde namaz kılmayan mini etekli kızlar, her isteyene veren izmir'li kız." v.b.. başlıklardan adeta bıkmış, tiksinmiş bir yazar isteğidir.

bıktık arkadaşım. bıktık! bu "laikçi" muhabbetinden bıktık. artık moderasyon bu konuyla ilgili gerekeni yapmalı. bu sadece izmir için geçerli değil. izmir bir örnek. sözlüğün sağlığı açısından da önemli. sadece sözlüğün kalitesinin düşmesine neden oluyor.

artık moderasyon çifte standart uygulamaktan vazgeçmeli, ve bu olayla biran önce ilgilenmeli.

biz de sözlükte kavgasız, gürültüsüz kardeş kardeş yazalım...
(bkz: evet biz atatürkçüler abartıyoruz)
Kesinlikle katıldığım önermedir. Bu kadar saçmalamak fazladır. sol frameden nefret edilmiş durumdadır. Moderasyondan ek olarak, yazarları ıq testinden geçirip siteye almaları rica edilir.
kesinlikle şart. durum saçmalık boyutunu da aştı.
benim kendi adıma moderasyona şikayette bulunduğum konu.
izmirdekiler böyle izmirdekiler şöyle kızları böyle denizi şöyle günahı bu sevabı şu diye saçma sapan yere elli tane başlık açan zeka seviyesi 0-6 yaş grubuna tekabül eden insansıların açtığı başlıklara moderasyonun el atmasını isteyen kişinin haykırışıdır.
kesinlikle ben de öyle düşünüyorum.çok fazlaca abartıldığı ortada.temizlensin şu başlıklardan sözlük.sol frame beni çok sıkmaya başladı.entry giresim kaçıyor o derece yani.
moderasyonun siklemediği istektir. "paranın dini imanı olmaz" anlayışındadırlar.
"tıklanma sayısı, entry artsın da, koy götüne gitsin" demeye getirirler.

sözlükten soğuturlar..
izmirsever'e biri el atsın asıl.
(bkz: ellerim kirli sen bakıver)
(bkz: başlık kaldır)
--spoiler--
ananı siken kadı, kime kimi şikayet ediyosun?
--spoiler--

moderasyon moderasyon olsa zaten ite köpeğe yazı yazdırmazdı. bakın cahile demiyorum. cahillik başka şey, itlik başka. kısacası maksatlı bunların hepsi. boş beklentiler içine girmeyelim.
(bkz: (#13602641))
kesinlikle katıldığım bir konudur.
sözlükten soğutmaktadır.