bugün

entry'ler (126)

burak yılmazı abarttıkça abartan saf trabzonsporlu

abartan burak olsa gerek.oynanan maç sayısı 10.burak yılmazın gol sayısı 13.

erkek dediğin beni taşımalı

kaç kilousunuz?

izmiri dışlayan hainler

bazı izmir düşmanlarının, sürekli olarak izmirli kadınlarımıza, annelerimize, kısacası izmirli vatandaşlarımıza sürekli olarak bok atma eyleminde olduğu şu dönemde, kendilerini müslüman diye adlandıran bu zatların aslında hiçbir boktan anlamadıkları gerçeğini bilmemelerinden kaynaklı,ayrıca bir vatan haini gibi sürekli izmiri dışlamalarından bıkmış usanmış yazarın açtığı konudur efendim.milletin ahlağına, namusuna dil uzatan bazı asosyal abazaların yaptıkları eylem ve söyledikleri sözlerden haberleri olmayıp, içine düştükleri gaflet ve cehaletin boyutlarını anlamayıp, birde üstüne müslümanlıktan dem vurmalarıda ayrı bir boyutta irdelenmelidir.

bilim bu insanlarada artık bir çağre aramalıdır.

edit:izmirli değilim bu 1. ikincisi ise ben sadece bir vatanseverim.

alexandra stan

kesinlikle taş. ve ben onu tokatlamak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=fytamcb28so

sanırım 1:42 ile 2.00 saniyeleri arası şuan hissettiklerimi tamamen yansıtıyor.

rte yi sevmeyen insanın ben müslümanım demesi

rte yi sevmeyen müslüman olamaz demeye çalışan yazardır. panik yok.böyle bir konuşma ve düşünce tarzı, yada üslup müslüman kişinin yada müslümanlığı içine sindirmiş kişinin içinde zaten barınmaz. o yüzden ya bir ateistin yada başka bir dine mensup yazar söylemidir.

atatürk ün yabancı dil bilmemesi

(bkz: evet biz atatürkçüler abartıyoruz)

evet biz atatürkçüler abartıyoruz

iki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... ikinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!

mustafa kemal atatürk

elini verince başka yerini de vereceğini düşünmek

çokta fifi elimi sıkmasın nolacak. onun cahiliyeti ona kalmış. benimde elim kirlenmemiş olur.

izmir başlıklarına moderasyon el atsın

(bkz: evet biz atatürkçüler abartıyoruz)

atatürkçü kızların genelde mini etek giymesi

sanki bira içermiş gibi kafası bozulduğunda 2 namaz atan yazarımızın "beyin bir tek sana bedava değil" dedirten saçmalık ötesi tespitidir. bu tespiti yapmak için çok düşünmesine de gerek yoktur zaten. çünkü düşünebilme yetisini çoktan kaybetmiştir kendileri.

namaz kıldığınıda nerdeyse her fırsatta dile getirmeye çalışması ise ayrı bir konudur. ibadetin gizli olanının makbul olduğunu, yaptığı ibadetin kendisinden başka kimseyi ilgilendirmediğinide henüz öğrenememiştir.

bu tür genellemeler ile kul hakkına girdiğini bilmeyecek kadarda dindardır kendileri.

evet biz atatürkçüler abartıyoruz

abartıyoruz arkadaş. memleketi kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapan, ölümü göze almayı bırak, binlerce defa ölmeyi göze alan bu insanı severek abartıyoruz. oysaki onunda kötü yönlerini söylemeliyiz. bizi sıfırdan alıp, çok çok ilerilere taşımış olan bu insanın yaptığı devrimleri aslında bir dikdatörlük olarak değerlendirmemiz lazım. onu çok sevmemeliyiz. ona bu kadar hayran olmamalı, bu kadar minnettar olmamalıyız.

o kadar çok abartıyoruz ki artık önünü alamıyoruz.

öte yandan, bırak herhangi bir orduyu yönetmeyi bir atın üzerinde durmayı beceremeyen başbakanımızı sevmeyerek nasıl müslümanlıktan bahsedebiliriz öyle değil mi arkadaşlar?her gece yatmadan onun resmini öpmemiz lazım. o bu ülkeyi imanı ile yönetiyor. Bizi aslında melekler koruyor. maliye bakanımıza gaipten geliyor ekonomi politikaları.

hatta durun durun, davos zirvesinde sayın başbakanımız one minute dediğinde ortalığı önce bir duman kapladı(!)sonra melekler sayın başbakanımızın omuzlarında belirdi bir an. ve tekrar gözden kayboldular.

daha sonra bizim gemimize israil askerleri çıkıp, vatandaşlarımızı katlettiğinde bu melekler hala sayın başbakanımızın omzunda onu ve türk halkını korumakla görevliydi. Duman ise hala mevcuttu ortalıkta.

evet biz atatürkçü insanlar abartıyoruz. mustafa kemal paşa ne yapmış ki bizim için. biz türk milleti işte böyle anı yaşarız.

Ne mutlu türk'üm diyene.

http://www.youtube.com/watch?v=ndUFlpeuQCM

izmir in ortasında genelev nerde diye soran mal

kendini ifade etme çabasında olan yazarın entry girişiminde bulunmasıdır efendim. entry nin sonundaki itirafı ile, içeriği tamamen kendine giydirmiştir.

(bkz: arkadaşın ilişiğini kesin)

panpiş

osuruktan entel uydurmalarından sadece biri. kardeşim panpiş nedir yahu? bi siktirin gidin ya.

tayyip erdoğan ı sevmeyip müslümanım demek

(bkz: kafatası olup beyni olmadan yazabilen yazar)

namaz kılmadığı halde dinden bahseden insan

(bkz: Allah ile kulu arasında)

müslüman olduğu halde ateist arkadaşa sahip olmak

insanın ateistliğine saygı göstermek değildir maksat. allah'ın yarattığına saygı göstermektir.

ateist olmanın kanunen gerektirdiği bir ceza var mı? yok. ateist insanlarla arkadaşlık kurmanın bir cezası var mı peki? onunda yok. bütün bunların tespitini, tahlilini yapacak olan, cezasını verecek olan kim? yüce allah.

beyni yıkanmış, müslümanlığı tam olarak kavrayamamış yazar tesbitidir.

susup daha fazla allah'a şirk koşmaması gereken yazar entry sidir.

bdplilerin mecliste kürtçe konuşması

kapına it koyarsan havlamasına şaşırmayacaksın denebilecek konudur.

türk dizilerinin rakı ve votkaya özendirme çabası

(bkz: halkın dizilere özenme çabası)

beyin bitek sana bedava değil

bir boktan anlamayan, atatürk karşıtı yeni yetme yazarlara söylenebilecek sözdür. aslında yazarda değildirler. heryerde çalışırlar.

(bkz: berxedan)

Edit: yazar başlıktaki konuşma ağzını daha çok beğenmiştir.*

siyasi terimlerin kemalistçesi

(bkz: beyin bitek sana bedava değil)