bugün

Belki ciddi ciddi, belki gırgırına fal bakmaya başlamış, sonrasında insanlardan, oha abi nasıl bildin, vallaha tuttu, dediğin çıktı, çüş tarzı tepkiler almış yazarlardır. Mesela ben. Uzun yıllarımı ateist olarak geçirdim, böyle şeylere de hiç inanmadım, sigaranın yanında iyi giden kahveden eğlence çıkarma maksadıyla başladığım fallar gerçekten çıkmaya başlayınca, bir de biri dedi telve hikaye, cinler fısıldar diye, içime şüphe düştü, acaba bu işaret mi, abi harbi nasıl biliyorum falan oldum.
Hemen kahve icip resmini gonderecegim yazardir.
(bkz: teflon)

Ne söylediyse çıkıyor.

Edit: Göbeğe de yazı yazar, hatta üfler.*
Benimdir efendim fotograflada bakarim cokta teknolojikim ama bi allahin kuluda bana baksin.
o boş kahve bardağından kaç çocuğun olacağa kadar söylerim o derece.
Sallıyordur yahu inanmayın.
Benimdir o ama iyi degil de farkli bi tarzim var diyelim.
Gönderin gelsinnnn... Bam bam bam..
Fal zaten destekli ve usturuplu sallama sanatıdır azizim. Güzel yalan söyleyen (abuk bir tanım oldu biraz ama) ve kriz yönetimi yeteneği olan insanlardan iyi falcı olur kanımca. Ha benden olur mu derseniz, bilemedim şimdi.
ben çok iyi bakarım. babannemden bana geçti büyük ihtimalle o da o kadar iyi bakardı ki kapısında sıra olurdu. bir gün sevdiğim bir arkadaşıma fal bakarken ölümünü gördüm ona bir şey demedim (geçen sene kaybettik arkadaşımızı). o kadar kötü etkilendim ki bu olaydan bir daha tövbe ettim. o günden sonra asla ne fal baktım ne de türk kahvesi içtim. bu işler çocuk oyuncağı değil merakınıza yenik düşmeyin faldan uzak durun.
benimdir üç vakte kadar geleceğini görmek isteyen yazarları bekliyorum. hatta o kadar başarılıyım ki kahvesiz kahve falına bile bakabilirim
Var mı? içelim kahvemizi.
Bi tuvalete git sıç düzelecektir.
Denenmiştir garantisizdir.
Aralarında bulunduğum yazarlardır.

(bkz: Çok iyi yalan söyleyebiliyorum)
lider vasıflı birini bulup onunla konuşmak daha mantıklı .

lider ileriyi görendir hesabı .

inanmayın fala mala .

20 tane sallarsan sende 2 tane tutturursun .
iyi bakmam, mükemmel bakarım.
Bakmak başka yorumlamak başka. Ne istediğini bilmek lazım tabi.
Senin falın fallanmış...
görsel

Böyle bir yeteneğim var sanırım.
gaybı sadece Allah bilir diyenler gelmeden, gaffemi kapadım bekliyorum.
Babaannem çok iyi bakardı, bana da ondan kalmış iyi bakarım.
şirke giren yazarlar. allah fal bakmayı yasaklamıştır.
aralarında olduğum yazarlardır. rahmetli anneannemden öğrenmiştim ama herkese bakmam.
(bkz: faladdin)
bir de her açıdan atmış amk cidden birinin çıkıp üşenmeden bakıp yorumlayacağına inandın mı?
bu gece kendimi hazır hissediyorum. psikolojisini bozmak isteyenler mesaja.