bugün

üçüncü nesil yazar, pek görünmüyor ortalıkta.
gececiymiş meğer.
bir konya murat çelik konserinde bilmeden yanında oturduğum, bana mısır uzatan, nihayet sertap erener konserinde tanıştığım nesildaşım. bir çok şey paylaşacağa benziyoruz kendisiyle. müzik, opera, sinema, tiyatro ve sair konularda uzun muhabbetler edeceğimizi sezdim kısacık sürede. konyaya uğrarsanız bayinizden istemeyi unutmayınız
kazım ağa başlığı sayesinde tanıştığım yazar. son oylanan entrylerine baktım. oy verenler haklı.
osmanlı nargile sayesinde tanıştığım kendisiyle pek çok şey paylaştığım * harika bir insan.
dalgacı kişilik, tuhaf konyalı, muhabbeti saran, iyi anlaşacağız gibi gö(r)üken * tatlı insan. *
seni sevmemiş gibi yaşamaktansa
beni sevmiş gibi yapan kadınlarla yaşlanmayı tercih ederim.
elimden aşk çizgisini bulamayan el falcıları utansın...
şiirinin yazıldığı kolpa insan.*
8 adet klasik müzik cd si olan ve bunu arşiv sanan bu kişi tam bir ipod düşmanı olup gönülçelen * üzerine suikast planları kuran hukuçuymuş gibi davranmaya çalışan muhtar torunu...
bakıyorumda hukukcuda olmus dedırten yazar.son anda bos kagıda hocanın 90 vermesı ıle okulu bitiren gelecegın kolpa avukatı. *
türbe önünde evi meramda bağı vardır.
(bkz: badiekrem)
cevap veremese de sorar kendi kendine, merak etmeyi aklıma getirmediklerim kadar mı eksik sayılırım diye..
vizelerimden sonra nargilenin dumanında kaybolacağız kendisiyle. şiirle içli dışlı olduğunu burdan ve facebooktan görüyüruz. (bkz: metin altıok) hararetli geçecek önümüzdeki buluşma anlaşılan. biz zirve yapalım en iyisi.
benimle dalga gecip kendisi bok çukurunun yanındaki yeni adliyeye gidip gelen kolpamsı(kolpa bile değil)avukatımsı..**
bugunden sonra hiçbir zaman doğru söylemeyeceğim yazar.*
awukat oldugu(28/11/2008) gün siyah çelenklerle adliyeye gittiğimiz, cıkısta etliekmek ısmarlattırdıgımız sonrada arabayla kaza yapıp tatlı almaya gıttıgımız awukatımsı:).
sözlüğe yazdığı yaran polis diyalogları entrisinden konya da okuduğunu anladığım yazar.
artık dumanda yalan oldu promilde.. eski günlerin özlemini yaşayan bi arar bi sorar yalanmış meğer promilde dumanda..
şimdi sen gittin ya herkes sana benziyor lütfen gel burada herkes kolpa çekilmiyor..madem akla düştü bonus arada konuş..tiridin gideri zerde kişi sıhhat bulur bedende..
(bkz: bitli piyade)
dun itibari ile 2.istanbul cezasina carptirilmis yazar...
Binlerce km uzaktan gelen mustakbel yengemize parasizliktan simit ekmek yedirmek zorunda kalacaktir...
Haberi ola...
son entrysini 2 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.