bugün

itü deki kızlar ulu daki kızlardan daha güzel.
aslen iyi bir resim database i olma yolunda ilerlemektedir.
teknik açıdan diğer tüm sözlüklere açık ara fark atmış sözlük.
seviyoruz mütemadiyen.
ayarlaşma da bile bir kalitenin olduğu sözlük. duydun mu kızım?
harika sözlük. takibindeyiz.
süper ötesi. kafa iznindeyiz.
yazılan her entry'nin oylandığı hissiyatlı yazarlara sahip sözlük. *
ilk girişteki 60 entryden sonra 200 küsür entry kastım bu mekanda yani karma 400 küsür oldu. girdiğim 150 entrye karmada sadece 100 puanlık artık yani. pff. aha onu fark ettiğimden beri daha da girmiyorum bak. sikerim kodunu tekniğini altyapısını arkadaş. site benim sanki. çağatay bilmemne isimli kurucusu bana para mı ödüyor lan? nick altıma da topu topu 6 entry girilmiş zaten.
ilginç uygulamaları olan sözlük.
üye girişi yapmadan da oylama yapılabiliyor. ancak sadece artı olarak oylayabiliyorsunuz. eksi oy yok !

üye girişi yapmadan oylama olayı suistimal edilebilecek bir şey. acaba bunu nasıl engellemeyi düşünüyorlar bilmiyorum. yani sadece maksat çok oylamak ise güzel. ancak ne boktan şey lan ?

ayrıca sadece artı verebiliyorsunuz. eksi oy giriş yapmadığınız zaman yok. enteresan.
hafiften takibe aldığım sözlüktür. güzel yazıyorlar, okunmaya değer... sözlük yazarlığı yapıp, saatlerimi sözlük başında harcamak saçma geliyor. bu yüzden sözlük okurluğu daha mantıklı olur şahsım için. itüsözlük de okuduğuna pişman etmiyor insanı.
fikir özgürlüğünün yasak, küfür etmenin serbest olduğu, sözlüksü dahi olamayacak bir tuhaf oluşum.
wondrous diye bir adam var. ben gördüm: gözlüklü, sivilceli bir adam cidden. fakültede paso yalnız takılıyor. sözlük de öyle garip bir yer işte.
vakti zamanında yazarı olduğum sözlük.
uludag sozlukten, sebebini anlayamadığım bir nedenden dolayı nefret eden insanlari barindiran sözlükümsü.
an itibari ile sürekli birşeylerde hata veren sözlük.
an itibariyle sel baskınına uğrayan site. sel suları database i mahvetmiş durumda.
baktım,girdim,gördüm sonuç: ölü bir sözlük
aşırı derecede reklam barındıran site. *
3 kere uçurulduğum,yeni nickimi moderasyondan sır gibi sakladığım sözlüktür.Beni arıyorsanız eğer ben sizin gözlerinizin daldığı yerdeyim. *
7 kez uçuruldum. 8.kez yazar oldum. o kadar güzel bi yer anlayacağınız.
(bkz: same shit different ambiance)
biri dördüncü nesil, ikisi beşinci nesil, üçü de altıncı nesil olmak üzare altı defa atıldığım sözlük. suçum neydi? onu da söylemediler. çok da s.kimdeydi.

bu adamlar birileri işlerine gelmeyeni yazıyorsa veya uludağ sözlük yazarıysanız hemen one way ticket biletini kesiyorlar.

kaç yazar tanıyorum farklı nickle itüdeler. bir deşifre olsalar gittiler.

uludağa karşı hazımsızlıkları var. çocukken başlarından kötü bir anı mı geçti acaba? azureel e sormak lazım.
sadece ve sadece uludağ sözlük yazarı olduğum için zamanında atılmış olduğum sözlüktür.
uludağ sözlükle yarıştığını sanan saçma salak sözlüktür. bikere tıklanma sayısı olarak sözlükler arasında ilk üçde bile değil.
ahahah kimileri "sadece uludağ sözlük yazarı olduğu için" atıldığını iddia ediyor burdan. götümle gülüyorum. nasıl bir egonuz varmış lan sizin, nasıl bir paye biçmişsiniz kendinize anasını satiim. anlamak zor valla. hayır kendim 2 seneye yakındır yazarı olmasam, ya da şöyle diyeyim; burda da yazar olduğunu bildiğim en az 30 kişinin ordaki varlığını görmesem inanırım belki. fakat hal böyle iken bu çok zor. o yüzden götümle gülüyorum.

neymiş? yöneticilerinin işlerine gelmeyen şeyler yazıyomuş da bu sebeple uçuruluyomuş; itü sözlük tek sesli bir yermiş ve haliyle biraz radikal şeyler yazınca biletini kesiyolarmış... memleket kurtarıyor sanki pezevenk, kendine yüklediği misyona bak hele. ulan 2 cümleyi biraraya getirip yazamıyosun ama millete saydırmakta da bir beiz görmüyosun. bu ne yaman çelişki, bu nasıl bir denge? siktir git az. her yeri ulu gibi sandın elleham; formata dair bir sikten anlamıyor oluşununun hiçbir platformda sorun yaşatmayacağını tahmin ettin!? netice ne peki? yedin götüne tekmeyi. şimdi gel ağla burda. 5000 tane yazarı var bahsettiğin yerin, onlara haksızlık yapmıyolar da bi' seni seçiyolar amına koyyim. avun böyle sabah akşam. göt lalesi.

eklenti; sözlük yazarlarının itirafları başlığı burdaki kadar rağbet görmüyor, belki de ona içleniyolardır olm. bak bu ihtimali de al gözünün önüne. "ulu'dan geldin, itiraf yazarsın dedik ama nafile, sen siyasi analiz yapıyon hacı. üzüyon bizi vallaha" filan dedilerse saklama, söyle. bilelim ki şeffaf hale gelsin her şey.