bugün

entry'ler (110)

pro evolution soccer 2011

Oyunun penaltılara gitmesi sonucunda,arkadaşımla 20 penaltı sonrasında ancak yenişebildiğimiz oyundur.Penaltı atabilene aşk olsun.

the stoning of soraya m

Filmi uzun metrajlı yapacağız diye hikayeyi gereksiz sahne ve görüntülerle uzatarak,güzelim hikayenin içine edilmiş filmdir.

kuran ı kerim yakmak istiyen papaz

(bkz: troll nickleri)

allah ın nasıl varolduğunu sorgulayabilmek

imam-ı gazali döneminde felsefecilerin insanların aklını bulandırmasıyla yasaklanmış olan eylemdir.Döneme göre doğru yapılmış bir harekettir.Fakat Allah tarafından gönderilen herhangi bir dinin herhangi bir kitabında sorgulamanın yasak olduğuyla alakalı bir ibare yoktur.

Yok abi illa ben sorgulayacağım dersen bir müddet sonra ambulans gelir bakırköy hastanesine götürülürsün.

Şimdi şöyle bir durum var.Eğer Allah'ın var olduğunu sorgulayacaksan sorgulayabilirsin elbette,inanmadığın için bu en doğal hakkındır.Fakat yok arkadaş ben Allah'ın nasıl var olduğunu sorgulayacağım dersen o zaman inanmış olman gerekir.Çünkü inanmadığın birşeyin nasıl varolduğunu zaten sorgulayamazsın.

matematik

ilkokul öğretmenimin sürekli diğer derslerle yerini değiştirdiği derstir.

Ulan sosyal bilgisi dersinde matematik,türkçe dersinde matematik,resim dersinde matematik,beden eğitimi dersinde matematik götüne girsin şimdi senin bu matematik.ilkokul 5'den itibaren nefret ettim bu dersten ve hiçbir zaman dinlemedim. Hazırlık dahil 4 sene lise okudum ve bu süre boyunca matematik sınavlarından aldığım toplam puan 50'yi bile geçmiyordu.Neyse ki sosyal faaliyetlerim çoktu ve bu dersle uğraşmadan liseyi bitirebildim.

ermeni soykırımı

iki tarafta birbirini bir güzel kesmişlerdir. Lakin türkler daha fazla kestiği için pis kaka olmuşlardır. Ermeniler daha fazla kesmiş olsaydı bu sefer de biz mızmızlanırdık kestiler bizi diye. Madem biz daha fazla kestik,efendi efendi oturun lan.

minarelerin artık gereksiz olması

Evet artık ezan minareden okunmadığı için minareler gereksizdir.

O yüzden bir çok yabancı ünlü mimarlar tarafından mimari yapısı incelenen, mimar sinan'ın yaptığı minareleri de yıkalım.

(bkz: vizyonsuzsunuz)
(bkz: allah akıl dağıtırken yazarların şemsiye açması)

yabancı dizi seyreden özenti sınıf

Final sezonunda Ezel'in kendi eşyalarını yaktığı sahne, Six Feet Under dizisindeki karakterlerin geçmişini yaktığı sahnenin aynen bir kopyasıdır.

Anlayacağın yeğen adamlar sanat yapıyorlar.Bizimkilerde onlardan alıp sizin gibi ilerizekalı arkadaşlarımıza sanat aşılamaya çalışıyorlar.

Önemli olan yeğen,izlerken o diziyi götünle mi yoksa gözünle mi izlediğindir.

böyle özenti bir sınıf olsa da yabancı dizi izleyen herkesi kapsamayan sınıftır.

pazara çıkamayan nenenin arafat a çıkması

74 yaşındaki nenemin, bir ayağı çukurdayken gerçekleştirdiği eylem.

altında cipi olmayan akpli

(bkz: ben)

Hayır! Hayır! Benjamin linus değil,ben.

öğretmenin kredi kartı borcu olur mu

(bkz: olu mu be ya)

sagopa kajmer

Kuzular için ağlayan kurtları unutmamış olan insandır.

gazi üniversitesi ne top sakallı girmek

Top olarak girmekten daha beter olan eylem.

kullanılan küfürlere göre karakter tahlili

anneni kirletirim !

ilkokul Öğretmenim.

dış hatlar gidiş terminali

Ayağını,bir yolcunun bavulu ezdikten sonra adamla tartışmaya başlayıp, senin karını benim kocam siksin diyen bayan yolcuların da bulundukları terminaldir.

köylerdeki ilginç lakaplar

Kaydıgilin Eşref.

(bkz: kaydıgilin eşref in torunu olmak)

beyin mastürbasyonu

Haneler izleyerek gerçekleştirilebilecek eylem.

akp sayesinde türkiye nin kazandıkları

Topkapı civarındaki otoyol kenarlarında bulunan demir parmaklıkların üstünde asılı bir şekilde duran saksılar.

öyle bir kürt olmak ki açılımdan etkilenmemek

Genel olarak bölücü kürtlerin yerleşim merkezlerinden olan mustafa kemal mahallesine giden bir otobüsteki kürt abiyi gördükten sonra vardığım karardır.

Abiye size toprak vereceğiz desen,ertesi günü elinde saksıyla gelip hani nerede diye soracak gibi bir psikoza girdim.

(bkz: ne saçmalıyorum ben)

itü sözlük

3 kere uçurulduğum,yeni nickimi moderasyondan sır gibi sakladığım sözlüktür.Beni arıyorsanız eğer ben sizin gözlerinizin daldığı yerdeyim. *