bugün

(bkz: #10025446)

format cahili.
8. dereceden miyop yazavvv.

(bkz: #10737296)

lugano nun fener galatasaray maçında emre aşık a arkadan kafa atması, kasti yapılmış sakatlamaya yönelik hareket değildi zaten. ha bir de topun oyunda olmadığı bir zaman da değildi, hatta emre aşık kafasıyla topu kontrol ederken lugano arkadan topa müdahale etmek isterken yanlışlıkla emre nin kafasına kafa atmıştı değil mi ?

bilica için konuşmaya bile lüzum yok. adı sivasspor da oynarken kasaba çıkmış bir oyuncunun ne tarafı savunulabilir ki ? ha bir de kaza yapıp kaçmış falan diyorlar, adam futbolcu tabi, insanlıkla işi ne.

öptüm kib fenev dünyası!
kalbimdeki yeri apayrı olan yazar.*
(bkz: #10838629) genel kurmay ve savunma bakanı talihsiz ve utanç verici ifadelerini kullansa da yursum user ı ben her şart altında postal yalarım modunda yoluna devam etmektedir.
(bkz: utanç verici)
fenerbahçeli yazar, futbolla ilgili tüm entrylerine artı oy verdiğim yazar.
fenerbahçe'yle ilgili entrylerini çok beğendim dost yazar. paslaşmalarımızı araklıksız devam edecektir.
nesildaş bir adet yazar.

ankara da halı sahalanıyoruz zirvesinde oynadığı oyun ile gönlümü fethetmiştir. abi adam heryerde. gol mü atmadı, gol mü tutmadı. tekniği de süper hakkaten. halı sahaların olmazsa olmazı gibi bişey bu adam.

bi de evinin adamı, çocuklarının babası. maçın bitmesini iple çekermiş gibi evine koştu ha. takdire şayan.
play station salonlarının demirtaş tv si.
ortalığı dağıtan adam. verdiği inanılmaz asistlerle bize top oynamayı öğretti resmen.

bahse konu esmer oğlan olması yüksek ihtimaldir. hatta belki de kesindir.
bulutsuzluk özleminin şarkı sözüdür. elli yıldızlı bayrak birde yanında çizgiler sam amcanın çiftliğinde çalışır kan emiciler...
çok saygılı, kıvrak zekalı yazar. izine basılası.
bir an gaza gelip kalbini kırdığım yazardır, buradan en kalbi özürlerimi iletirim.
yüce insandır.nesildaşımdır.takip edilmesi ısrarla tavsiye olunur.
(#10990910) ayarcı yazar. takip edilmesi tavsiye edilir.
takip edilmesi şiddetle tavsiye olunan yazar. fenerbahçelidir kraldır duyduğuma göre iyi de futbol oynarmış.
açık açık söylemeyip iki üç dandirik kelime oyunuyla millete "piç" diyip de ayarcı ilan edilen yazar-mışmışmış.
(bkz: #11031815)

http://galeri.uludagsozlu...ci-sözlük-capsleri-19819/
üstad yine yarmıştır. sesli güldüm yahu.
(bkz: #11031815)
(#11159337)
ağlama melis dediği entry'sindeki üslubuyla melis olan yazar.
(bkz: himps himps)
(bkz: #11303348) dedim. olur mu öyle şey dedi. neden= inanmadığı için. saygı duymadığı için. ama oldu.
uhrevi dünyanın juan kaan'ı , deli dolu kişilik ayrıca pek hoyrat duruyor , sevdim tarzını .
klasik bir fenerli. kendi bile inanmadığı şeyleri üstüne basa basa söylüyor, iddia ediyor, edebiyat parçalıyor. ne yaparsanız yapın, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bir şey anlamayacak, çünkü anlamak istemeyecek. kendi haline bırakılasıdır.
öyle bir entrysini okudumki adama resmen saygı duydum.
hangi entry mi? araştırın.
not: evet fenerliyim.
(bkz: #11853266)
az öz yazıp duvara yapıştıran nesildaşımdır, şampiyondaşımdır, iyidir hoştur...