bugün

(bkz: istanbul teknik üniversitesi)
(bkz: itü sözlük)
Soktumun sap okulu
Bu ne lan
(bkz: hayaller vs hayatlar)
öğrencisi olduğum.
görsel
Yazıklar olsun bizim zamanımızda evrim sempozyum forumlar düzenleyen üniversitenin geldiği hale bak.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde de kampüsü bulunan üniversite. Önünde selfie bile yaptım.
görsel
Yeni KKTC kimliği (akıllı kimlik kartı) almak için kaymakamlığa gittiğimde çekildim. Kaymakamlığa çok yakın bir yerde.
Annemin söylediğine göre, burada önceden hastane varmış ve ben o hastanede doğmuşum. Doğduğum bu yeri yıllar sonra görmüş olmak güzel bir duygu.
AA itü'nün kampüsü kız silüetindeymiş.

itü başlığına kendini çekip koymuş aldjdjs, ltfn hiç ölme sen ya.
Yoksa kahkahalarla güldüğüm zamanlar azalır.
T: bi üniversite.
aylar aylar evvel ilgili yazar bu fotoğrafı paylaşmıştı. arkadaki herifin pek iyi yerlere bakmadığıyla alakalı bir yazı yazmıştım. tam hatırlamıyorum. 1 yıl olmuştur belki.
bir okul.
benim de bünyesinde çalıştığım bir okul.
eskisi gibi forsu kalmamış bir okul. maalesef.
Mezunu olmaktan gurur duydugum okul. Is hayatinda Ayrica soyle guzel bir yani vardir, mezunlari mezunlarini korur.
Mailler değil de, ders seçiminde çöken, öğretmenlerinin de öğrencileri bırakmaya yer aradığı üniversite. Yönetim de kötü. Aptal gibi tercih yaptıysanız hayatınızın en kötü 5 yılı başlıyor. O reklamlarda, mezunların yorumlarında falan gördüğünüz duyduğunuz üniversite ortamı 3-4 yıl önceydi. "abi itü yhaa" hype'ı da o zamanlarda öldü. Geçmiş olsun.
itü çekirdek var bide reşitpaşa'da. geçen sene 25 m usd yatırım yapılmış buradaki gencoların fikirlerine.
güncel Önemli Başlıklar