bugün

tanım: kişilerin içinde bulundukları durumdan memnun olmamaları.

Dünyaya gelecek o kadar güzel yerler varken ben neden burda doğmuşum sanki.
boşum olum işte doldursana diye öten akbil, kentkart, ego.
paranoyaklığım. yeter amk yeter diyorum hep.
Kolayında kolayı şeklinde bir sınavdan çıkıp hiç bir şey yapamamak tam da bu başlığa denk geldi.
banyoya girildiğinde ayağının ufak bir yerinin ıslanması ve hissedilen o soğukluk. *
aylarca biriktirdiğin parayı bir gün eve geldiğinde bulamamak. kaybetmek, çaldırmak.
2 hafta önce aldığınız bilgisayarınızın, akşam eve gelindiğinde ekranı çatlak bulunması.
yarın mesleki ingilizce vizesi olması ve elimde hiçbir belgenin olmaması. ders kitabı da yok. not yok hocalar gelip sunum yapıp gittiler. ne bok yiyecem lan?

isyan ettim şu an farkındaysanız.
Öğrenci evinde makarna bitmesidir . Evdekiler açlık eylemi yapabilirler durum müsaittir .
79 saniyelik kırmızı ışık.
olayların tam tersine dönmesi. aleyhinize.
tuttuğun takımın son dakikada gol yiyip maçı kaybetmesi. bide gol haksız bir penaltıdan geldiyse isyan tavan yapar.
dom dom kurşunu dinlemek
4 yıl boyunca zaten okulda alan dersleri görüp bunları geçmek için sınav olmuş ve kasım kasım kasılmışken birde kpss a grubunda aynı derslerin karşına çıkması isyan edilesi içten içe sayılası bir durumdur..
(bkz: gece 11 de birası biten yazar)
her sene yapılan yol revizyonları...o trafik bir sıkışır, bir sıkışır ki..10 dakikalık yol 2 saat olur.
sözlükte binlerce şerefsiz, namussuz, sapık olması. bugün dalgasını yaptıklarınızı yaşayın ilerde başka temennim yok.
Metrobüsün sağ ön tekerleğinin üstündeki 1,5 kişilik koltuğa rahatça oturduktan bir durak sonra yanina bi kıro veya dayının birinin gelip sanki orası iki kişilikmis gibi oturup seni cama dayamasi. Bari bi kız olsaydı...
sinan akçıl sanatçı ben anadolunun en ücra köşelerinde memur. teyyy.
herkesin hayatınızı kendine göre şekillendirmesini istemesi, kendi yapacaklarını önde tutarak sizin öncülüklerinizi hiçe sayması.
ramşıtayn(rammstein) ı ramsıteyn diye okumak.
Yanlış anlaşılmak hiç anlaşılamamak.
Anne baba ya bir turlu yaranamamak ders konusunda iyi bir sinava gircez anasini satiyim.
sabah sıcak yatağından kalkıp işe gitmek.
Mutsuz olmak, en güzel çağlarının geçtiğini bilmek ve henüz hayatta elle tutulur bir başarı sahibi olamamak. Daha büyük isyan sebebi yok.