entry'ler (47)

askere gitmek istemiyoruz

askerlik artık sadece bir gelenektir. hadi tayyip barışı getirecek falan filan şehit vermicez dersiniz ama bir bakmışsınız o barış timsali tayyip ülkenin anasını sikmiş doğusunu satmış kürdistan ermenistan suriye derken o ara yine bi ton şehit verilir. tabi bu şehitler profesyonel askerler değil, yine okumanış mecburen 15 ay askerlik yapan, bok yoluna giden gençler olacak. 'vatan, millet, borç, erkeklik..' sen git arkadaşım çakı gibi eğitimli asker olurum savaşırım ölürüm diyosan. ben niye öleyim. askerliğin diğer sorunu da tabi ki kaçınılmaz şekilde ömrünüzden geri gelmeycek uzun bir zamanı ''çalmasıdır''.

tubeless

'Dubleks' in sanayiden çıktığı çok belli. Dubleks bir tarafı yoktur tubeless kelimesini yanlış telaffuz etmekten doğan salakça bir tabirdir.

gruptaki en çirkin kıza asılan erkek

Dünyanın en iyi 'wingman'idir. Arkadaşı güzel olanı gruptan izole edip konuşabilsin diye kendini ateşe atma taktiğini kullanır.

duman

Şarkıları kalitesiz bi süre sonra insanı sıkan distortiona karşı clean tonda kafa siken grup. Bir kez canlı dinledim o da 2012 iü bahar şenliklerindeydi, iyi olmuş zaten para verilmezdi. (Ne uzun iki buçuk saatti o be)

bimin 25 kuruşluk gofretini sevmeyen var mı

kakaolu centro en iyisi.

abdullah öcalan öldüğünde gömüleceği yer

Bide gömecek misiniz anasını siktigimin itini. Leşini parçalayip bdplilerin götüne sokun sonra hepsini kılıçtan geçirip uçaktan terör estirdikleri daga atın.

Ooo ya da hiç zarar vermeden saklayıp domalmis pozisyonda, hemen arkasında da bunu siken bir eşekle beraber saydam dev bir akriligin içine mumyalayip çatışma bölgesine yakın ama insanların da görebilecegi biyere koyacaksin.

istanbul daki en ezik 3 üniversite

Özyeğine ezik diyosunuz da orda pilotaj bölümü var. Okulu Oxford, harvard seviyesine getirir bu. Boru değil Pilotluk bu.

muhteşem üçlüler

Para, kadın, şöhret.

burger king

Beş para etmez. Lezzet desen yok kalite desen hiç yok, her zaman yağ kokar yerler pistir, çoluk çocuk ve koca götlü ergen kaynar. Mc donald's ın daşşagını yesin.
Ya da boşver siz orda kalın bok yemeye devam edin mc donalds'ta biz yemekten anlayanlarin arasında kalabalık yapmayın.

born to die

O söylemeden önce haberimin olmadığı, benim de cok sevmedigim, ama ne zaman dinlesem bana onu hatırlatan şarkı.

sahibinden com daki olası alıcıya atarlanan tip

Her zaman yazım ve imlâ hatası yapan satıcıya yapmak istediğim atar kadar önemli değildir.

cennete girecek beş hayvan

inek
Koyun
Tavuk
Kuzey dakota tüysüz gelincigi
insan.

ana dilde eğitimi doğru bulmuyoruz

Bir ülkede yaşıyosan, eğer ingilizce de kullanılmıyosa, o ülkenin dilini konuşmak zorundasın. Yok öyle ben anadilimde eğitim istiyorum hede hödö falan.

sabah kahvaltı yapmadan çay sigara içmek

Adamın amina koyan eylem.

almanca nın kürtçe den daha kaba bir dil olması

Sikerler kürtçeyi. almanca gerçek bir dildir kaba olsa ne olur. Ayrıca hiç kaba değildir son derece resmi bir dildir. ingilizcede bile olmayan "Siz" kavramı vardır bir kere. Yani sonuç olarak almancanin daşşagini yiyin.

istiklaldeki en son ne zaman seviştin sorusu

Hepsi sallıyo. Özellikle 2.22 deki eleman kesin
salladı kız da bozuntuya vermiyo, ama
2.34 teki cift araya kaynadı adamın yerinde olmak istemezdim.

melih gökçek denince akla gelenler

melih gökcek biz gökemicez. Tamam vurmayın...

norveç denince akla gelenler

Dünyanın en gelişmiş ülkesi.

uçaktan korkanlar

Boşuna korkarlar. Uçakların ne kadar mükemmel taşıtlar olduğunu bilmezler, uçuşun keyfini çıkartamazlar.

tayt ve tunik giyen kızların poposunu ısırmak

Isırmak ne kelime o taytı dişlerimle yırtasim geliyor.

bırakın bu ayakları siz de geberiyosunuz.