bugün

türkiye'de yapılsa pek bişeyin değişmeyeceği durum. kabine girilir, 31 çekilir, sağa sola attırılır ve ehe ehe diyip çıkılır.
sokağın ismine cenabet sokağı adını vermeleri gereken yerdir.
ülkedeki ahlaki çöküşün bi göstergesi bu eylem.
ülkemizde,sevgilisini** yanında gezdiren ergen bireyinlerin bu ihtiyaçları her an giderebildikleri** için gereksiz bir uygulama olacaktır yurdum ergeni için.
Bu Türkiye'de olsa türk erkekleri tek başına oraya girer ve hiç oradan çıkmazdı.
bizde olsa kabinlerin etrafında apaçi tipli abazalar dolaşır, "1 milyon var mı abi?" yerine "abi bir de ben vursam" diye sorarlar.

tabi ki tüm ülke sokaklarında olmayacaktır. isviçre halkı istiyorsa yapılır.
"gün gelecek sokakta ilişkiye girenlere 'şu duvarın arkasına geçip orada yapın' diyenler en hayırlınız olacaktır."
para ve ozgurluk cok olunca yapacak is kalmaz ve bu tur islere yonelirsiniz.

o ulkenin kulturu bunu kaldiriyorsa bize ne.
(bkz: fast seks kabinleri)
acil seksi gelenler için iyi düşünülmüş bir hizmet. bazı insanlar evlerine kadar sabredemiyor azizim. ne yaparsın?!
(bkz: kabinleri nur olmasın)
Bu ülke yöneticilerinde ki şu devleti ilerletelim ama halkı kısıtlayalım.
türkiye'de olsa orayı yıkarlar denilecek durum.
türkiye'de en azından yakın zamanda olmayacak şeydir. burası öyle her şeyi kaldırmaz.

ayrıca bu uygulama buraya gelse bile anında "harro"ların eline düşer. bozuk türkçe'li, bel çantalı bir bağrı yanık, hemen yanınıza gelir.
kapitalizmin sekside fast ile taçlandırmasının sonucudur.
(bkz: fast food)

ayrıca saldıray abi nin ayak üstü seviştim. fantezisinin gercekleşeği kabinlerdir.
türkiyede olsa (bkz: orayı yıkarlar)
mantıklıdır, türkiye'nin kaldırabileceğini düşünsem türkiye'de olmasını da savunurdum.

En azından sinemaya sevişmeye giden liseli ergenler film izleyenleri rahatsız etmez.
Yada cafede annenle, babanla, kız kardesinle,sevgilinle otururken karsında öpüşmekle şevişmek arasında gidip gelen sevgili bozuntuları olmaz.
Abi boş ev varmı sorusu ortadan kalkacağı gibi boş eve sahip olan arkadas ta rahatlar.
seks kavramının bu ülkede hem de devlet yetkilileri tarafından işemekten farksız bir ihtiyaç olarak lanse edildiğini ve "sevişmek" kavramının kutsallığını, tutkusunu, hissiyatlarını kaybetmiş olduğunu ispatlamaktadır.
ne olmuş yani, türkiyede de sinemalar seks kabini olarak kullanılmıyor mu?
türkiye'ye de yapılmalı dediğim durum. bu şekilde çocuk parklarında, otobüslerde, sinemalarda, gördükleri herhangi bir bankta yiyişenlerin görüntü kirliliğinin önüne geçilmiş olur...
türkiye versiyonunda muhtemelen gizli kamera skandalının ortaya cıkacagı durumdur ayrıca barzo abilerimizin pusu mekanları olacaktır.
bizimkilerin salyalarının aktığını biliyorum ama, aslında durum çok acıklıdır. bi gidin görün, yalvarıyollar noolur yap diye. o hale getirmişler milleti!
Daha bu yaz isviçredeydim,açıkçası yok öyle bir şey.
Viyana'da yaşanan rezil olaydan * sonra etraftaki insanlarin görsel kirlilikten korunmasını sağlayacağını düşündüğüm bir uygulamadır. Avrupa'da ahlaki çöküşün en azından duvar arkasına saklanması diye düşündüğümdür.
(bkz: red light district)