bugün

Bodrumdaki depremi zinaya bağlayan zihniyet istanbuldaki fırtınayı neye bağlayacaklar merak uyandırmıyor değil.
zina dememi mi bekliyorsun? aynen cahil aynen. dünyanın sonu gelecekse de zinadan değil senin gibi okumayıp araştırmayıp cahil kalan döl israfları yüzünden gelecek.
istanbul'daki tatile gidemeyenlere Mikail acıdı kıyak geçti misal ben.
ileri derecede alköl tüketimi..

ali rıza demircan'dan çıkın yola..
Ee şey bu şey var ya çıplaklar hamamı işte...
-referandum da reyize evet vermeyenler

-gılışdar

-alamanlar.
iktidarın kul hakkı yemesine bağlıyorum ben.
yazın çok sıcak olduğu için insanlar açık dolaşıyor bu yüzden allah kapanmaları için onlara soğuk hava gönderdi.
Kuresel kuresel isiniyorduk o olabilir .
Fetodur baska ne olacak.
gerçeği söylemek gerekirse doğa ana intikam almaya başladı.
bütün ormanlar imara açılıp bir tek Dikili ağaç kalmaması doğa anayı bile çileden çıkardı bunlar daha iyi günlerimiz hiç bir kuvvet doğayla başa çıkamaz.
"toparlakçıları sen islah et yarabbim" dedim artık gerisi allah'a kalmış, ben karışmam. vaz geçin artık şu toparlaktan bak 5 kardeş geliyor.
Küresel ısınma ve aşırı sıcaklardan dolayı meydana gelen deniz suyunda buharlaşma ve havanın nem kapmasından kaynaklanan bir doğa olayı. 9 gün önce 18 temmuz'da da gerçekleşmişti 2. Dalgası bugün gerçekleşti.
Mikailin alkolü fazla kacirmasidir.
Red alert oynayanlar bilir.

(bkz: weather storm)

Evet arkadaşlar bugün müttefikler(alieds) bize karşı bu silahı kullandi. Beklenmeyen bir şey değildi ama yinede etkisi büyük oldu. Sanırım rusya ile yaptığımız s400 anlaşmasına karşılık bir göz dağı vermek istediler.
sebebini bu aracın sahibi açıklayabilir sadece. kendisi mesih sanırım.
görsel