bugün

Bu harflere dün haberlerde denk gelmedim ama bugün kesin gündeme oturacak. Haberleri izleyeyim bakalım onlar ne düşünüyor bu harfler hakkında.
Bu harflerin altında bizi mutlu eden bir şey çıkacağına eminim. Aha da buraya yazıyorum. Kesinlikle hahaha diye tepki verip bizi düşündürdüğü için mutlu olacağımız bir şey olacak.
hani ya ben niye görmedim.
Bizim şehirde yokmuş ağlamalı mıyız?
Güzel bir reklam kampanyası olsa gerek.
ben görmeden inanmam birisi konum atsın.
iyi gizlenmiş harflerdir. Hic görmedim.
http://www.hurriyet.com.t...1224566&utm_term=post haberlerde bile çıkmış alla alla
Haberlerde de varsa bi durum var demektir ne ki acaba?
Cidden varmış ya bu harfler. Biz de şans yokki adana da oturuyoz buraya koyma gereksinimi duymamışlar. Hep dışlıyorlar bizi :(
Bunları bırakanları gören oldu mu ? Varsa yakalayıp şikayet edelim ortayı karıştırmaya çalışıyorlar kesin
Kesinlikle altında bir şey yatıyo. Biz marsa adımızı yollayamadan onların haberi olup bize bunları göndermiş olmasınlar ? Korkarım ben
Korkmaya gerek yok birlik olup beraber durursak eğer hiçbir şey yapamazlar bize. Biz ki tankların karşısında durmuş nesiliz. inanmamız yeter
Bence istanbul'u ve ankara'yı terk etmemiz gerek. Sıkıntılı bir durum olabilir. Eskişehir'e gelmek isteyen varsa 1 gece konaklama teklif edebilirim onlara.
iyi de farklı harfler de yok mu ? Sadece bank harfleri mi var ? Ben emin değilim
En azından bi mantıklı açıklama okuduğuma göre kafamı takmadan rahat rahat uyuyabileceğim
konu kapandı galiba artık korkmadan rahat bir nefes alabiliriz.
Ne anlama geldiğini çözdüm.
Bu harfleri koyan tosun, bunu bilene koysun anlamı çıkıyor.
inanmayan isviçrel bilim adamlarına sorsun.
Haftasonu ankara'da hafta içi de istanbul'da denk geldim. dedim iki ilde de şubesi olan bir firma mı açılıyor acep? ama sanırım öyle bir durum yok.
birileri çöplerini mi atıyor nedir? belediye de kaldırmamış. atmayın, geri dönüşüme yollayın gardaşlar.
gazetelere falan çıktıysa önemli bir hadise olmalı. harfler bir araya gelince kanka gibi bir şey oluyor sanırım. istanbul ve ankara'nın kanka şehirler olduğunu anlatan bir modern sanat çalışması olabiler.
Eğer reklamsa gayet başarılı olmuş. herkes gördü. herkesin haberi var. gazetelere internete falan da çıkmış. reklam amacına ulaşmış.