bugün

Biraz önce açıklama yapan AKP Genel Başkan Yardımcısı Bu şekilde bir iddiada bulunmuştur.

Kaynak talep eden arkadaşlar için şöyle bırakıyorum:
https://bundle.app/qNNt8zmL

Zorunlu edit:
Ulan bana niye "Çomar" diye mesaj atıyorsunuz? Ben muhalifim lan... : )

Ak parti yerine akp dedik, iddia dedik daha ne desek bilemedim.
bu gelişme üzerine chp sayımları durdurmuş.
Ya bu fark imamoğlu lehine geçen akşam kapanmamış mıydı? iyice kabak tadı verdi bu iş.
görsel
Adam önce 3 bin oy fark var dedi. Dün çıktı 17 bin oy fark var dedi. Bugün 20 bin oy fark var diyor. Tamamı yalan dolan utanmadan çıkıp atıyor. Bir şey çıkmaz. Zannımca oyalama taktiği zaten belediye imha etmeye başlamış evrakları.

Ayrıca geçersiz oylar kanunen sayılamaz. Sandık başında itiraz edilip tutanağa bağlanan oylar değerlendirilir. Bunun sayısı ise istanbul genelinde 3.000.
bunlara yaranmak gibi bir derdin varsa akp'nin aleyhine olmayan bir cümle kurmayı bırak ima bile etmeyeceksin. Bak lehine demiyorum aleyhine olmayan diyorum.
Geçen seçimlerde chp’ye oy atmıştım akp kazandı. Bu seçimde akp’ye oy attım chp aldı bir sonraki seçimlerde boş.
Götümle gülesin geldi.
utanmadan yalan beyanda bulunulmuştur..

kuru kalabalık, sadece boş laf..

açıklamayı dinlerken kahkaha attım..

yavuz hırsız ev sahibini bastırmanın derdinde..
en tehlikeli insan kendi yalanına inananmış derler, bugün %52 ile halkı temsil eden bir partinin yöneticilerinin çaresizliğinden başka bir şey değildir. az önce götüme anlattım o bile güldü... ulan 1.000.000 müşahit diyorsunuz, onun en az 3 katı gençlik kolları dernekler vs. adam toplayıp okullara kamp kuruyorsunuz. sonra da oyumuz çalındı... aha bak yine güldü...
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibnler)
Yarrak kapanıyor. Arkadaş zorla küfür ettiriyorlarlar yemin ederim şu son 4 günde ettiğim küfürün haddi hesabı yok.
Merak ettiğim ekrem imamoğlu'nun ya da binali yıldırım'ın oyu bazen 2 sayı düşüyor, bazen 3 sayı artıyor. Ya siz geçersiz oyları saymıyor musunuz arkadaş? Geçersiz bir oydan nasıl bir sonuç çıksın ki oylarda azalma görülsün.
her gün kendilerini daha beter rezil ediyorlar.

Nereye kapanıyor. Saatlerdir aynı. itirazlar giriyor ona rağmen.
Ahahahahahaahaahhaaaha.
devlet bey amca dememiş miydi geçen gün "seçimde bir oy fazla alan galiptir" diye...neyin nesini nereye n´apmaya çalışıyo bu herifler?...

yenildiniz kardeşim. kabul edin.
görsel
görsel
Seçim sonuçlarını fetö işi ve darbe diye değerlendiren, yenilemek gerek diyen kriptoları iyi biliriz :
(bkz: Gezi çadırlarını yakan 7 zabıta memuru)
görsel

Fark 18 bine inmiş. Sayacak başka ilçeniz kalmadıysa mazbatayı alalım. Evet.
kanepelerin altına baksınlar belki oralara da biraz düşmüştür.
gerçekten sıktınız ya. ekrem imamoğlu kazandı işte kabullenin artık. her zaman kazanacaksınız diye bir şey yok. tekrar sayılan oylar da gösterdi bunu zaten. kazanana saygınız olsun çok uzadı bu mesele.
Hehe daha bitmedi bütün ilçeler sayilacakmış. Kesin akparti kazanır o Zaman oley.
görsel
evet, epey hızlı kapanıyor. bu hızla giderseniz 4-5 seneye kadar tekrar tekrar sayarak kapatırsınız o arayı.
Bie sonraki secime kadar kapatirlar insallah.
Sellam ve duvva ile.