bugün

''ülkeyi chp yönetiyor Biz sadece seyirciyiz'' Diyen Hükümet yetkilisi açıklaması.
tecavüzcü coşkun bile bu kadar ırzına geçmemişti insanların...
bundan sonra yazmam buralara düşüncelerimi ne de olsa s2ne takan olmayacak...
adamlar ant içti bizi orta asya'ya geri göndermeye...
vatan haini, çapulcu, yahudi dölü ............. uzar gider... ben hiçbir zaman bu kadar itilip kakıldığımı hatırlamıyorum...
olsun lan adam duble yol yaptı. urfa'lılara 3. köprünün mutluluğunu yaşattı.
yüzyılın fıkrası sayılabilecek ifade. sen bizim yazarları da geçtin tebrikler.
Nereye gülüyoruz.
iki tarafta yaptı işte tarafgirliğe gerek yok.. önce chp sonra ak parti.. sırayla hallettiler istanbulu. sırada kim varsa halletmeye devam edecek muhtemelen. Bizde söylenmeye devam edeceğiz.
"90'lı yıllara kadar müthiş bir göç dalgası vardı"

"bu yıllarda kimler belediye başkanıydı"

"bu istanbul nereye gitti"

nasıl bakan oldum...
kahrolsun chp zihniyeti.
adam ironi yapıyor bunu bile anlamıyorlar. kalkmıs burda bide yazar olup entry yorumluyorlar hey allahım.
buradan benim çıkaracağım sonuç şudur ki chp'nin başında recep tayyip erdoğan var. zira "istanbula maddi kaygılar yüzünden ihanet ettik. bundan ben de sorumluyum" demişti.

beynim yandı amk kim kimi koparıyor.
Ulan chp en son belediyedeyken doğanlar evlenip okula çocuk yolluyor şu an.
90'lı yıllara kadar devam eden göç demiş. sanki 90'dan sonra bitti. bakan bey sizin zihniyetinizdekilerin yönetiminde bu şehir misli misli fazla göç aldı.

16/9 kazlıçeşme ucubelerini de mi cehape diktirdi.

sultanbeyli, sultançiftliği gibi varoş ilçeler 94 sonrası yani siyasal islamcı zihniyet zamanı oluşmadı mı? hani saçmalamanın da adabı var.
cehape bitmiştir beyler dağılabilirsiniz .

kaldı ki itina ile muhalefete muhalefet oluruz . sıkıntı yok ne demek zevktir şereftir bizim için .

durmak yok yola aynen devam kardeşim . muhalefete nasıl muhalefet olunacağını öğretme zamanı şimdi .

yana döne malzeme aramakla açık aramakla beyaza siyah siyaha beyaz demekle muhalefet olunmaz koçum .

deniz baykal hayatını çürüttü o politikayla ama bak ne oldu ? aldı havasını oturdu aşşağı .

plan lazım proje lazım hepsinden önemlisi milletin sevgisini saygısını güvenini kazanmanız lazım .

millete aptal diyerek çomar diyerek değil oy selam bile alamazsınız artık .

yani siz s.ki kökünden tutmuş bulunuyorsunuz . cehape yi salak olan seçmenleri bitrdi . bunu yıllardan beri söylüyorum .

söylemeyede devam edicem .
Adam bildiğimiz şuursuz

"90'lı yıllara kadar müthiş bir göç dalgası vardı". - şimdi yok sanki amk?

"bu yıllarda kimler belediye başkanıydı". - kimlerdi? 90 yıllarda mı kesildi o ağaçlar o yıllarda mı bu gökdelenler dikildi, 90'larda mı kanal istanbul projesine start verildi?

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'istanbul'a ihanet ettik' sözlerini..." -Adam açıklamış işte sen neyi savunuyorsun burada?

"FATiH SULTAN MEHMET MAHALLESiNDEKi DÖNÜŞÜM" -Eee burdaki dönüşüm burada ki gecekondular 90'lardan sonra yapılmadı mı?