bugün

BM nin israil e karşı bir türlü zikredemediği aciz söz öbeği.
bm nin israil e hiç bir zaman zikretmeyeceği söz öbeği *
(bkz: abd mandası altındaki birleşmiş milletler) (bkz: bokunu yiyim yapma israil)*
israil i ismail yk ya emanet ediyorum * (bkz: allah belanı versin)
(bkz: hakaret ve polemik içerikli entryler silinir)
yapmayın arkadaşlar, etmeyin bunlara şakşakçılık yapmayı kendine ilke edinmiş emperyalizmin uşağı arkadaşlarımız bolca var burada. rencide olurlar ne öyle kınarım mınarım.
son zamanlarda israil in yaptığı zulümlere karşılık elinden bişey gelmeyen türk halkının ağzına sakız olmuş tümleç..
aslında biz filistinliyiz,lübnanlıyız,ıraklıyız.özgürleştirilmiş(!) ölülerin sesiyiz diye devam da edebiliriz.
-israil'i kınıyoruz
+kınıyoruz demekle olmaz
-israil'i tanımıyoruz
+tanımıyoruz demekle olmaz
-israil'den nefret ediyoruz
+nefret ediyoruz demekle olmaz
-israil'i istemiyoruz
+istemiyoruz demekle olmaz
-....................
+.................. *
(bkz: devlet terörü)
amerika izin vermediği sürece yapamayacağımız bir olay
ayıp, günah, vicdan gibi kelimeler cani israil halkı için hiç bir anlam ifade etmediğinden kendi kendimizi avutmak için kullandığımız söz.
israil kınıyoruz mu ? Bu dünyada israili kınayan tek lider hitlerdir! Saygı duyuyorum.
nerde o eski gaz odaları diyorum ;En iyi israil li ölü israillidir diyorum, Mossad mı? onun da sülalesini diyorum.

Ben böyle kınıyorum israil i. Nerde ne kadar israil li var hepsinin;.... Kınıyorum.

Bu gün star gezetesinde atılan bombalardan ölen bir bebek gördüm daha bir yaşına bile gelmemişti. iyiki o cocuğun babası değilim o zaman o kavime peygamber olan ı da kınardım o kavimi yaradanıda.