bugün

kağıt oyunlarında sinek anlamına gelen kelime.

bir diğeri için (bkz: trefl)
ası olmadan girilmemesi gereken kozdur. aksi takdirde her türlü batırır! *
yeni bir 5.nesil yazar. hoşgelmiş.
neyin ispatı olduğunu düşünmüyor değiliz.
moderasyonun sadece kendisi için bir moderastör tahsis etmesi gereken kişi/kurum ya da kuruluş.

ya da reklam gelirleriyle bir türkçe kursuna yollanabilir... ne bileyim...
sözlüğe hızlı bir giriş yapmış olup moderasyon tarafından kendisine ayran ikram edilmiştir.

(bkz: besinci nesil caylak)
cümle içinde kullanılabilir.

+ üzgün olmanın ispati gözyaşların olamaz.
+ kaltak...
- ühühühühü nayır.
kayda deger baslik bulamamak tespiti ile uludag sozluk abartma timinin saldirisina ugramistir; ama ayni zamanda o da caktirmadan o time girip abartma furyasina katilmistir.*
23 eylül günü kayda değer başlık zirvesi mağdurlarındandır. çabucak geri dönmesi dileği ile.
"kominist" eleştirmenidir. ilerde biraz daha çalışıp komünizm konusuna başlayacaktır.
komüniste; kominist hatta ve hatta gominist diyerek tiye alan yazardır. benim işte lan bu. sevmiyorum komünisti, dinsizi. sevmiyorum darwini, lenini seveni. sevmiyorum kaldırım taşı söküp polisime atanı, sevmiyorum özgürlük diye böğürüp, müslümana küfredeni. sizde beni zırnık kadar sevmeyin! sizle dost olursam:

gök girsin kızıl çıksın.
büyük vatansever, kahraman yazar, ulu kişi.
birgün evde gömmeli batak oynanarken öğrendiğim söz.
b: babam
a: ben
ş: 3. kişi arkadaşım

ş: koz ne ali amca
b: ispati evladım
ş: hadi bakalım batmayasın
a: koz ne lan anlamadım ben (çocukluğumdan beri kağıt oynarım)
ş: sinek olm sinek
b: gör bak herkes senin gibi cahil değil
a: dumur
nickini her gördüğümde pişti oynamak istediğim yazar. değerli bir öğretmenmiş kendisi ayrıca... (#14608448) entrysinde de gülümsetmiştir.
(#14608448) entry sini görünce hafize ana detected diyesim geldi bir an*. okulun koridorlarında aynen onun gibi koşturan sevimli biri canlandı gözümde.
(#21411058)

amsterdam'ın am ile başlayıp am ile bitmesini illuminati'ye bağlayabilen yazar.

sözlüğün yaş ortalamasının düştüğünün de ispati ayrıca.
batak oynarken koz sinek derdik, onde farki koyunca tasak gecmek icinde ispati deriz. yani biz oyle yapariz.
ing: clubs.

For example: eight of clubs. (Sinek 8)
ilginç bir isim olarak gelirdi hep. ne olduğunu daha yani öğrendim, sözlükten.
sinek anlamındaymış.