bugün

hayranı olduğunu duyduğumda daha ilk gün bir kızı terketmeme neden olan şarkıcı.
ev kızlarının temizlik yaparken dinlediği şarkıcı, türkücü, poptirikçi.

enstrüman çalmada yetenekli ama kabul ederim.
über yetenekli olmasına rağmen ticari (piyasa, hemen tüketmelik) şarkılar peşinde koşarak üzen sanatçı.
müzisyen olarak kenan doğulu, serdar ortaç falan gibi sistem tarafından korunan bilumum zırvaları cebinden çıkarır da işte. kendini pazarlayamamış bir arkadaş.
üstelik o zibidiler gibi kazandıklarını kaçırmak için on takla atmak yerine, vergi ödemek için tc vatandaşlığına geçmişti.

he piyasaya yaptığı müzikler harbiden bir kaçı hariç kötü. ne bilyim vardır ya hani lisede çok yetenekli olduğu halde uyuşturucuya bulaşmış arkadaşınız. sırf bundan dolayı hayatı ziyan olur. onlara benzetiyorum kapasite 100 verim 20.
para kazanmak için popüler müzik yapmak zorunda olduğunu bilen isim. yeteneğiyle benim diyen ateist şarkıcı bozuntularını cebinden çıkarır aminüm.
Bas gaza şarkısını açıp, gta vice city oynatan şarkıcıdır.
15'ten fazla müzik enstrümanı çalabilen şarkıcı. Halk "Bomba Bomba" seviyesinde. Adam n'aapsın?
bir bağlama çalar akıllara zarar. Ama yaptığı şarkılara bak.
adamla o kadar dalga geçtim ama şöyle bir durum var:

http://alkislarlayasiyoru...inda-caldigi-enstrumanlar

sanırsam ekmek parası diyerek o saçma şarkıları yapıyor. saygı duydum. ibret aldım.
çocuk yaşlarda hayran olduğum ancak sonradan ne olduğunu öğrendiğim kürk ırkçılığı yapmış biridir.
yıldızı kayan nadide sanatçılarımızdandır.
geçenlerde dolmuşta çalıyordu, küçüklüğümü hatırlattı bana. nerden nereye...
ülkemin yetiştirdi güzide sanatçılardan birisi cankanın yanında sönük kalmıştır. ülkemizde kardeşleriyle ortak çaba ve özveri ile halayımızı üst sıralara taşımıştır. yk halayını bilmeyen yoktur. ahahah.
Bas gazayka buyumus bi insanimdir. ismail YK (tam adıyla ismail Yurtseven), 5 Temmuz 1978 tarihinde Almanya, Hamm'da doğan Türk Müzik Sanatçısı,Müzisyen, Şarkı sözü yazarı, Besteci, Aranjör.
bir ara bütün kardeşleriyle grup kurmuştu. yurtseven kardeşler di adları.
inanilmaz bir enstrumanisttir... yetenegini dogru yonde kullansaydi gencebayin veliahti olabilirdi..
modacısı bile olmayan kekodur, kırodur, hırbodur. melul melul bakınca kendini bi halt sanar.
Şarkıları benim için uygun ve dinlenesi değildir. Abuk sabuk parçaları vardır alayı da karı kız hakkında, kliplerinde kızlar paso kıç sallıyor.
unutulmuş şarkıcıdır. 2006 ya kadar çıkardığı albümler güzeldi sonradan bozdu.
türkiyede bir aralar şarkıcı diye yutturulan kişidir neyse ki şu sıralar kulaklarımız rahat.
artık şarkı yapmaması gereken sanatçı.
türkiyenin müzik anlayışını 49548920 yıl geriye götüren sevişken bi at kafası.
(bkz: çatur çutur dövülesi insan)

nefretten değil, gençleri sürüklediği ucuz şarkı dinleme hevesinden dolayı.

şarkıcıdır.
şu keko yıllar önce ilkokullu kızların defter etiketlerini süsledi ya. o kızlar şimdi çıkmış -yha metal muzik kizim ya metallica yha nothing else matters adamlar yapmis yha- diye ağızlarını büze büze konuşuyorlar. iste bu kizlar yüzünden, ismail yk yüzünden megadeth kuruldu.

işte Bunun için ismail yk'ya teşekkür etmeliyiz.
adamın hası, dibi, karekökü. *