1. 1.
  bir Prof. Dr. ismail Efil kitabı
  1 ... cell-im
 2. 2.
  işletme alanında eğitimi alınması mutlak derslerden sadece bir tanesi ve daha çok işletme felsefe karışımı gibi bir içeriğe sahip. * eğer ki bu ders takip edilirse çok şey öğreneceğiniz mutlak ancak kaçırırsanız da yandınız demektir, hele ki bir işletmede çalışacaksanız..
  3 ... brhmbl
 3. 3.
  gereksiz bir ders. verilen konular zaten işletmeye girişte alınmaktadır. sırf bu ders alınsın diye es geçilmekte o ayrı. maksat boş beleş şeyler ortaya çıksın.
  1 -1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 4. 4.
  ege üniversitesi tekstil mühendisliği'nde işletme 2 dersinin yeni adıdır, işletme 1 dersinin adı da değiştirilip genel işletmecilik olmuştur. kanaatimce çok gerekli bir derstir her öğrenci için hele ilerde yönetici olmak istiyorsanız, mühendisliğe ilk geldiğimde ne alakası var diyordum ama ekonomi ve işletme 1 dersini aldıktan sonra aslında teknik bilgilerden daha önemli olduğunu gördüm çünkü hem günceller hem de en önemlisi yorum yeteneğinizi geliştiriyor bu dersler, bu yüzden iyi bir hocadan alıyorsanız bu dersi kaçırmayın derim, zira benim okuduğum bölümde yoklama alınmamasına rağmen birçok kişi geliyor bu derse.
  ... the longest journey
 5. 5.
  istanbul üniversitesi işletme fakültesi doc. dr. aykut berber tarafından alınması durumunda, tabii devamlılığı eksik etmeden, bünyenize pek çok şey katacak derslerden biridir.
  3 ... kocamann