1. 1.
  Uludağ Üniversitesi hocalarından.
  bu şahıs derslerde devamlı kitaba bağlı kalmıyacağız ama benim kitabımda her şey var der. beni sec, beni sec tarzında kitabımı alın kitabımı alın diye çığırır durur.
  5 ... cell-im
 2. 2.
  bir zamanlar uludağ üniversitesi iibf dekanı olan prof.
  ismail efil i odasında bulmak imkansıza yakındır.
  kendisi danışman hocam olur. tez yazımı zamanında odasına sayısız kez gitmeme rağmen hiç denk getiremedim. tez teslim edildikten aylar sonra odasının önünden geçerken merak ettim kapıyı çalayım dedim. ben yine yoktur havalarındayken, bi baktım odanın içindeyim. evet bu odaya ilk kez girebilmiştim. kendimi bu ilk kez girdiğim odanın havasına alıştırmaktaydım ve hoca "evet oğlum" dedi. ben de hocayı ilk kez odasında görme şaşkınlığıyla "nasılsınız hocam" dedim. iyiyim dedikten sonra hemen araya girdim ve "yanlış geldim galiba hocam size iyi günler" diyip bu ilk kez girdiğim odadan çıktım.
  2 ... kevin
 3. 3.
  çok ama çok iyi bir hocadır. derslerde çok fazla konu işlemez fakat tüm kitaptan sorumlu tutabilir. bunun dışında yardım isteyen her öğrencisine kapısı her zaman açıktır, geri çevirmez.
  ... suhayattr
 4. 4.
  bir zamanlar olduğu gibi tekrardan uludağ üniversitesi i.i.b.f dekanı olan şahsiyettir.
  ... canerasyon
 5. 5.
  2 saat sonra benim gibi adamnı TKY'den sınava sokacak kişi. Ulan ben yazdım o kitabı be.. peeh..
  ... romanticomedy
 6. 6.
  Çok babacan ve her fırsatta ezberci eğitime karşı olduğunu dile getiren, biraz Japon hayranı çok kıymetli Uludağ i. i. B. F dekanımız.
  1 ... elroyjames
 7. 7.
  uludağ üniversitesi iibf'deki bütün sınıfların o tuhaf tavanlarını elden geçirip + projeksiyon cihazları ile donatan saygıdeğer dekanımız. * *
  1 ... ishakmete