bugün

sabetaycı takımın çabalarıyla oluşturulan islami dezenformasyona kapak olması muhtemel ilişki şekli.
evli, karısı türbanlı çocuk sahibi dindar erkeğin, yine evli türbanlı çocuklu bir kadınla yaşadığı ilişkidir. *
bildiğin düpedüz flörttür, islamisi falan yoktur bu işin. buluşup kur'an-ı kerim okusalar, birliktre namaz kılsalar bile yoktur. sallayan iyi sallamıştır.
el ele mekkeyi gezmektir.**
olur olur. insanlar uzaya çıkıyor da islami flört niye olmasın arkadaş. ama ön koşulları var bu flörtün. önce bi hocaya gidip sizin için istihareye yatmasını rica ediyorsunuz. hoca efendi uygun bulursa flörte başlıyorsunuz. tamam mı canım? mesela hoca olarak bana gelebilirsiniz. ben sizin için istihareye yatarım. lakin kızın da erkeğin de atletleri gerekiyor bunun için. hadi canlarım getirin çamaşırları da bir gecede dört kişinin istiharesine yatayım.
bir kaç başlıkla meşhur olmuş halkın züpper kahramanı haline gelmiş ahlak zabıtası amcaların uygun gördüğü flörttür.
- len len len nabiyonuz lan orda ?
+ islami usüllere göre flört ediyoruz.
- afferim gençler devam pancar motoru gibi tatak tatak hristiyanlar bile yapmayın afferim.
aşşağıdaki 2 resme tekabül ediyor sanırım

görsel
görsel

(bkz: dostum islami demişsin ama bunlar da bizim gibi sevişiyor)
olmayandır. islamiyyette flört yoktur ve haramdır. flört eden ne şekilde ederse etsin normal flört etmiştir.
flörtten kastın ne olduğuna bağlıdır.
islama göre bir kadına bir kez bakılabilir. tabii ki bu istemsiz bir bakıştır. eğer ikinci kez kötü gözle bakılırsa işte bu haramdır. lakin kadınlarla konuşmak, sohbet etmek kesinlikle haram değildir. resulullah(sav) sürekli kadınlarla konuşur hallerini hatırlarını sorarmış. yalnız eğer konuşacaklarsa da bir evin içinde kapalı biçimde başbaşa konuşamazlar. bunu yasaklayan hadisler var çünkü. sohbet kapı önünde, açık bölgelerde, sokakta vs. olmalıdır.
insanların kandığı fitne.. Böyle bir şey yoktur.. ama ne yazık ki müslüman kimliği olan insanlar bile bunu konuşur hale gelmiş durumda.. ama biz birbirimizi namaza kaldırıyoruz desenizde, ayet ve hadisler söylesenizde bu şeytanın bir oyunudur.. Fakat müslüman gençler bu oyuna çok çabuk kanıyor.. Nur suresi 30. Ve 31. Ayetleri tekrar tekrar okuyun ve bu tip durumlardan uzak durun.. Allah ıslah etsin..
sözlük bünyesi altında uygun görenlerin olduğu durum.. Sanal olunca durum değişmiyor.. Bi halt yapıyosunuz bari deyin ki günah işledim.. islamın içine bir şeyler katmaya çalışmayın
birbirilerine şu namazı kıldın mı? diye mesaj atılan sıkıcı püffff dedirten flörttür muhtemelen.