bugün

sivasta yapilan katliama katilam diyemeyen insanin kendini musluman sanmasi buyuk bir celiskidir.
en az pkk ya teror orgutu diyemeyen humanist insan tipi gibi.
sivas katliamı gibi sistemli bir provokasyon olayını yüce dinimiz islam'a bağlayan çarpık düşüncenin hezeyan dolu beyanatıdır. islam dininde en büyük günahlardan biri insan hayatına kıymaktır bir kere biraz okusa saldırmadan önce o da bilecek aslında biliyor da kafasında soru işareti olanı yoldan çıkarmak için durmaksızın çabalıyor.
(bkz: örnek davranış)*
islamı zerre miskal tanımayan kişinin islamla hiç alakası olmayan bir olayı örnek göstermesi de denebilir. açın kuranı kerimi bakın 6666 ayetin hangisinde katliam emri vardır araştırın. *
iki kere halt etmektir.
uzun uzun yazıp kafa yormanın hiç bir anlam ifade etmediğini göstermek isteyenlerin, böyle bir örnekle ortaya çıkmasını doğal hale getirendir. kişinin sabitliğini gösterir. memleketlere bok atmak insanlıktan nasibini almamışlıktır. bir toplumu ya da bir şehri yaftalamak kişinin kendi ayıbıdır. hala aynı örneklerle dini kötülemeyi amaçlamak ne kadar akıllıca. ne hoştur ki şu yazıyı yazana bile saygı duymayı öğretti bana islam. yaradılanı hoş gör yaradandan ötürü gibi bir sözle bu yazıyı bitirmek en yakışanı olsa gerek.
(bkz: islamı sivas a bağlamak)
islam insanlara iyiliği, yardımlaşmayı öğütler. insanların birbiriyle kardeşçe yaşamasını öğütler ve bu yüzden sevgi dinidir. ama malasef bazı insanlar* islam adına islamla bağdaşmayan işler yapmaktadır. kimse islamda domuz bağı, bombalamalar, cinayetler, katliamlar gibi şeylerin öğüt verildiğini ispat edemez. bu insanlık dışı eylemler gerçek islam değildir. bu yüzden inatla söyleyebiliyorum islam sevgi dinidir.
domuz adlı hayvana pis diyen, kaka diyip onun etini yemiyen insanların dinidir ayrıca. rezlate bakınız. bu mu sevgi dini? sen hem dışla, hem ... cık cık cık. olmadı olmadı.

anlamayan mandafonlar için gelen edit: kimse sivas'ta yapılmış olan şeyi savunmuyor. fakat bir grup gözü dönmüş, dinden bir haber olduğu halde dindar geçinen cahil angutun yaptığı olayı, islamiyet'le bağdaştırmak, en az bu angutlar kadar cahil olmakla eş değerdir.
Alışılagelmiş provokasyon cümlesidir.islam dini insan öldürmeyi büyük günahlardan sayar.
son derece mantıklıdır. aferin çok iyi düşünülmüş. teprikler.

ben de aynı mantıkla hareket ediyorum zaten hayatımda.

ben solcuyum diyene; "pkk yasa dışı sol örgüt, demek ki sen de teröristsin." diyorum.

ben hristiyanım diyene; "bush da hristiyan demek ki sen de katilsin." diyorum.

ben ermeniyim diyene; "asala örgütünden misin? terörist seni." diyorum.

diyorum da diyorum. en az bluevelve kadar akıllıyım ya ondan.

demek ki neymiş bir birey dahil olduğu siyasi, dini ya da milli topluluğun en kötü bireyi kadar kötüymüş.

bu kadar basit ne kasıyoruz ki?
bin küsür senelik bir din ve öğretiyi bir tek olayla değerlendirebilecek kadar sığ kapasitelerin yapacağı aptallıktır. Bu sığ kapasitelerin elinde başka bir argüman yoktur. Sivas katliamıyla yatıp sivas katliamıyla kalkarlar. Ara sıra da intihar bombacılarından domuz bağlarından falan bahsederler.Bir insan öldüren bütün insanlığı öldürmüş gibidir diyen bir dinin ismini kullanarak katliam yapan orospu cocukları yüzünden dünyadaki tek derdi, tek yaşam gayesi islamı kötülemek olan * bir takım eblehlere malzeme vermesi ise, gerçekten cok vahim bir durumdur.
"komunizm iyi bir şeydir diyene, stalin'i örnek göstermek" gibi bir şeydir.

iki resim arasındaki farkı bulabilen aptala madalyasını ben takıcam.
islam karşıtlarının yemeyip içmeyip sadece sivas örneğini göstererek küçücük bilgi kapasitesiyle etrafa ahkam kesmesinden ibarettir.
(bkz: sevgi güzellik ister)
hristiyanlik sevgi dinidir diyene irak'i ornek gostermek ile esanlamlidir
(bkz: la merde maigre)

not: hatalıysam mesaj at.
islamı anlamamaktan ileri gelen bir davranış biçimidir. o gün sivas'da gülleri yakanlar, islamı karalamak isteyen, allah'ın adını kullanarak şeytana hizmet edenlerdir. bugün eğer islam tüm dünyada terörizm dini olarak gösteriliyorsa o gün yananlar, canlarını bir hiç uğruna vermiş olurlar ki senin verdiğin bu örneğin hesabını sana ahirette de sorarlar.

sivas olayları hiç olmasını istemediğimiz, insanın içini burkan şeylerdir. ancak anlamadan, okumadan, araştırmadan, birilerinin oyununa gelerek bunu islam2la bağdaştırmak yeni kutuplaşmalar doğurur ve allah korusun belki de yeni sivas katliamlarına kadar giden bir yola girilir.

yapma canım, yapma çocuğum, yapma evladım, ayıp.
tanım:saçma bir iştir. doğru olanı için

(bkz: insanlar zekidir diyene bluevelve yi örnek gösterme)
şimdi belki de alakasız bir entry olacak bu. fakat bunu yazmam gerekiyor.

şimdi adını hatırlayamadığım bir kanal ile muhammed ali röportaj yapmaktadır. kendini zeki zanneden öküz muhabir muhammed ali'Ye şöyle bir soru sorar;

-usame bin ladin gibi bir terörist ile aynı dine mensup olmak nasıl bir duygu?
+hitler ile aynı dine mensup olmaktantan bir farkı yok!
-...!

şimdi bir de şöyle bir şey var; amerika ırak'ı işgal eder, bir sürü insan öldürür, bush haçlı seferlerinden bahseder fakat bu terörizm "hristiyan terörizmi" olmaz, fakat abd tarafından daha önceleri başka amaçlarla kullanıldığı bilinen usame bin ladin uçaklarla gökdelenlere girince "islami terörizm" olur. hayır, sonra da daha kim tarafından yapıldığı belli olmayan bir olayı önümüze sürer böyle zeki arkadaşlar. hayatın anlamını ellerimizin arasına bırakırlar.

bunun bir psikolojik savaş olduğunu hâlâ anlayamazlar. bir de hergün islam için tüm dünyada insanlar öldürülüyor gibi ucube bir cümle kurarlar. hayır, bilgisizlik ise -ki sanmıyorum- nereye kadar arkadaşım?

bırakın artık bu reklam kokan hareketleri.
(bkz: muslumanlar kardestir/@syme)
hala daha bazı cahiller tarafından "islamcıların vahşeti" şeklinde dillere pelesenk olmuş menemen olayının bi başka şeklidir.
fırsatçılar tarafından bir güzel alınır,yoğrulur,içine bir kaç tutam acılı edebiyat katılır,ve buda dindarların üzerine atılır.
* *
islam sevgi dini diyene, sivas ı gösteren angut a, peki arif sag ın silahı neden hala bulunmadı demek ve onun hala chp de yer bulabiliyor olmasının sebebini sormak, neden hiç bir sivas anma toplantısında arif sag ın canlı tanık olmasına ragmen konusturulmadıgını sormak, programları düzenleyenlerin olayın gerçeklerini bildiklerine işaret etmek mi bu diye sormak.

not: islam 1400 yıl sevgi ve barışı savasta bile korumus bir dine, üstelik 100 yıllarca koyun koyuna yasayıp daha sonra ahlaksızca, hayasızca, hayvanca saldırılar gerçeklerştiren meshepcilige tükürmek.
yanlış önermedir islam dinini yanlış anlayan bana göre müslüman olmayan insanların yaptıklarıyla bir dini lekelemek dünya üzerinde yapılabilecek en büyük aptallıktır.
bu sözü söyleyen şahıs kuran'da yada hadislerde 1 tane müslüman olmayanı öldürün yakın gibisinden bir söz bulsun budist olucam kardeşim islam dini sevgi dinidir ama bazı cahil bünyeler bunu götünden anlayıp kensine göre kesip biçmiş bunda islamın ne suçu var.
ps:öz amcasını öldüren adamı affeden ona bir ceza verdirmeyen bir peygamberin önderlik ettiği dinden bahsediyoruz lütfen ama.
yanlıştır, zira orada yer alan insanların herhangi bir dinle ilişiği yoktur, olamazdır. zira öncelikle insan olmak gerekir bir dine inanmak için. ağzından salyalar akarak insanları yakmak insanlıkla bağdaşmaz.